Номер 10 - Логан Том; Волейбол (САЩ)
Логан Том, освен феноменално добра във волейболната игра, е и много сексапилна. Още на 16 тя попада в националния отбор по волейбол на САЩ.
Номер 9 – Йелена Изинбаева; Овчарски скок (Русия)
Йелена Изинбайева определено заслужава вниманието към себе си. Тя е провъзгласена за една от най-добрите в овчарския скок на всички времена и почти няма препятствие, с което не е успяла да се справи. Има 21 рекорда в кариерата си и е единствената жена, която е успяла да надскочи 5 метрова бариера. Наред с това, че е настоящият олимпийски шампион в овчарски скок, тя е два пъти провъзгласявана за “Жена-атлет на годината” от Международната Федерация по Лека Атлетика.
Номер 8 – Кели Содертън; Седмобой (Великобритания)
Номер 8 – Кели Содертън; Седмобой (Великобритания)
Британската сладурана Кели изненада привържениците си със скоростното си развитие. Освен, че има бронзов медал от Атина през 2004, тя побърза след това да прибави още няколко в колекцията си – златен на националните игри в кралството през 2006 и бронзов от Световния шампионат през 2007г.
Номер 7 – Настя Лиукин; Гимнастика (САЩ)
Родената в Русия гимнастичка Настя Лиукин се подготвя да дебютира в тазгодишните летни Олимпийски игри. Нейни треньори са родителите й. Тя е част от националния отбор по гимнастика на САЩ още от 12-годишна възраст. Тялото й е определено за едно от 11-те най-красиви тела на планетата от списание “Glamour”.
Номер 6 – Натали Кафлин; Плуване (САЩ)
Не е лесно да спечелиш 5 медала на една Олимпиада, но Натали успя през 2004г.
Номер 5 – Беки Хамън; Баскетбол (Русия)
Освен като върла родолюбка, Беки се слави и като доста секси, въпреки едрия си ръст. Все пак е баскетболен играч и предполагаме, че почти нито един кош не може да й се опре.
Номер 4 – Хоуп Соло; Футбол (САЩ)
Очакваме да видим Соло на тревата, но нищо не ни пречи да помечтаем, че я виждаме и в леглото си. Ще бъде интересен мач със сигурност.
Номер 3 – Ейми Акъф; Висок скок (САЩ)
Ейми участва за чертвърти път в Олимпийските игри, но по-интересното е, че дебютира като момиче на Плейбой. Освен за Плейбой, Ейми, която открито е провъзгласена за една от най-сексапилните участнички, не е никак срамежлива и се е снимала също и за Маxim и FHM.
Номер 2 – Аманда Биърд; Плуване (САЩ)
Тя се е обкичила в медали от Олимпийските игри и блести от кориците на Плейбой, FHM и
и Sports Illustrated.
Номер 1 – Ана Иванович; Тенис (Сърбия)
Ана е първата сръбска тенис състезателка, която е била провъзгласявана за най-добра в света