В Пазарджик: Хебър отваря феншоп

В Пазарджик: Хебър отваря феншоп

В него ще се продава официалната екипировка

Феншопът на Хебър ще отвори врати съвсем скоро, а в него ще се продава оригиналната екипировка на мъжкия представителен тим, съобщават от Пазарджик и допълват:

Клубният магазин на “зелените” ще е на стадион “Георги Бенковски” и се очаква да отвори врати през идния месец.

Той ще бъде разположен под трибуната до касата при фитнеса. До отварянето на феншопа, екипировката на Хебър ше се продава на централната каса на стадион “Георги Бенковски” (до фитнеса), която е с работно време от 16 до 19 часа, както и преди всеки домакински мач на клуба.

В продуктовата гама са включени множество артикули – тениска с яка и мачова такава, тренировъчни къси гащета, екип за свободно време, анцуг за свободно време, ветровка и други.

В гамата на клубните аксесоари ще се продават химикал, запалка, шал, шапка с козирка, ключодържател. Всички спортни екипи са брандирани с логото на клуба и това на немския спортен концерн “JAKO”.

Валери Божинов отпразнува 40 години с хеттрик в четвърта дивизия

Бившият национал на България по футбол Валери Божинов отбеляза 40-ия си рожден ден вчера по начин, подходящ за богатата му кариера

Как да впечатлиш твоето момиче: 5 съвета в месеца на любовта

В свят на забързано всекидневие, планирани емоции и изкуствени жестове в социалните мрежи, галантното отношение на живо от кавалерите към дамите е по-желано от всякога.

Бивш вратар заби атлетка

Испанският спорт се сдоби с нова звездна двойка, след като лекоатлетката Фатима Диаме и бившият вратар Мигел Анхел Моя (41) официално обявиха връзката си.

Бивш изпълнителен директор на ЦСКА предизвика зверска катастрофа (СНИМКА)

Околовръстното в София се е превърнало в сцена на “екшъна”

Световен шампион с Аржентина: Още помня мачовете с Локо (София) (СНИМКИ)

Легендата на Тотнъм Освалдо Ардилес си спомни с удоволствие мачовете, които записва срещу Локомотив (София) през 1982 г. като играч на ПСЖ

Героите на Челси показаха уважение към България

Марк Кукурея и Жоао Педро демонстрираха уважение към България броени минути след победата над Уест Хем