В Турция напомнят: Ердоган награди побойника за феърплей

В Турция напомнят: Ердоган награди побойника за феърплей

Фарук Коджа е получил и паричен стимул за престижния приз

Вече арестуваният президент на турския клуб Анкарагюджю спечели наградата за феърплей през миналия сезон, припомнят медиите в страната.

Нещо повече, побойникът Фарук Коджа е получил и парична награда, връчена му от президента на страната Реджеп Ердоган.

Последният вече разговаря по телефона с настанения в болница международен арбитър Халил Умут Мелер и обеща строго наказание за провинилия се футболен бос.

Легендите от Iron Maiden играха футбол на „Герена“

Всеки един от участниците в мача получи специален подарък за спомен от събитието

Дара поздрави Сашо Везенков

Дара поздрави специално Александър Везенков по повод големия успех на неговия Олимпиакос в Евролига.

ВОЙНАТА В МАХАЛИТЕ СПРЯ! Иван Пашов обедини враждуващи общности след 20 години напрежение

Над 700 души – състезатели, семейства, деца и зрители – се събраха на мащабен спортен турнир, организиран от Иван Пашов и фондация „Съвет за спортно развитие - Пловдив“, в събитие, което мнозина вече определят като историческо за ромските и турски квартали.

Везенков за Евровизия: Направо ги убихме!

„Първи сме и по гласове от жури, и по гласове от публика. Беше супер!"

Роналдо взриви буря в интернет

В центъра на празненствата попадна авиокомпанията Ryanair.

Норвегия либерализира продажбата на алкохол през нощта по време на Мондиал 2026

Полицията в Осло обаче предупреди, че тази либерализация няма да се отрази добре