Вкараха Роналдиньо в “Биг Брадър”

Вкараха Роналдиньо в “Биг Брадър”

Фенове звънят по телефона, ако го видят да купонясва

Роналдиньо прави работодателите си на маймуни. Във "Фламенго" окончателно им писна от номерата на звездата. Техничарят изкарва повече време в баровете, отколкото на терена. 31-годишната залязваща звезда прибира луди пари, но отдавна не спазва режима. Оттук нататък управата на клуба ще държи футболиста изкъсо със специална телефонна линия, разкри агенция ЕФЕ. Всеки, който види Роналдиньо да се забавлява в малките часове, може да се обади и да съобщи по горещата линия.

"Всички сме много притеснени за него. Струва ни доста скъпо. Той е звездата и капитанът ни, затова е важно да знаем какво върши", сподели президентът на "Фламенго" Патрисиа Аморим. Чашата преля наскоро, след като Роналдиньо беше хванат да палува в мотел в Рио де Жанейро с травестити. На феновете на тима също им писнало от него. Среднощните забежки се отразяват на формата на футболиста. По време на дербито срещу градския съперник "Ботафого", завършило 0:0, Роналдиньо е бил сменен и освиркан от собствената публика. Единственият човек, който застана зад техничаря, е треньорът му Вандерлей Луксембурго.

"Не се притеснявам за Роналдиньо. Проблемът е, че хората искат да го видят да играе, както в най-добрите години, но това е трудно", сподели наставникът на "Фламенго". Рони се завърна в родината си в началото на януари. 

БФС подкрепя Международния ден за борба със замърсяването

Българският футболен съюз продължава активната си работа по внедряването на устойчиви екологични практики в масовия спорт.

Теодор Салпаров подари специална фланелка на Зала на славата "Христо Стоичков"

Легендата на българския волейбол Теодор Салпаров подари на Зала на славата “Христо Стоичков” екипа, с който печели първата си Шампионска лига със Зенит Казан. Кавалерът на “Златната топка” лично прие ценния артикул.

Роналдо и Джорджина са се разбрали да нямат обща фамилия, имоти и активи

Сериозни разкрития броени дни след сватбата на Роналдо и Джорджина

Специална изненада за Стефано Сенси преди реванша на ЦСКА с Макаби ТА

Понякога, независимо колко далеч стигнеш във футбола, никога не забравяш хората, които са били до теб в самото начало.

Федерер вече не е милиардер, загуби 52 млн. долара за ден

Роджър Федерер вече не фигурира в списъка на милиардерите на Forbes.

Локо (Пд) привлече четвърти нов

Локомотив (Пловдив) привлече четвърто ново попълнение през това лято, съобщиха от футболния клуб.