Звезди на футбола се възхитиха от красотите на България

Звезди на футбола се възхитиха от красотите на България

Вижте подробности

Част от големите имена на футбола в момента проявиха сериозен интерес към красотите на България. Това стана по време на срещите им с финансиста Кирил Евтимов, който се видя с редица от звездите през уикенда.

Известният футболен фен беше на посещение в Лондон, където успя да посети срещи на трите от големите клубове на английската столица. Това позволи на Евтимов да се види с треньорите, шефовете и играчите най-вече на Тотнъм, Байерн и Интер.

Венсан Компани, Ендж Постекоглу, Хьон Мин Сон и Хавиер Санети получиха специален подаръчен плик с много сувенири от България. Изключително много на подаръците се зарадваха корейската звезда на Тотнъм и аржентинският вицепрезидент на Интер.

Сон си спомни за двете си посещения у нас заради мачоете на „шпорите“ с Локо Пловдив и Лудогорец, но призна, че не е успял да види много от страната ни. У нас не е бил и настоящият менидгър на Тотнъм Ендж Постекоглу.

Хавиер Санети веднага разпозна Кирил Евтимов. Двамата и преди са се виждали на големи мачове, а българинът е дарявал легендарния играч на Интер с бутилка българско вино. Бившият аржентински национал призна, че с удоволствие ще се запознае с красотите на България, тъй като никога не имал възможност да ги разгледа наживо.

Особен интерес към родината ни прояви Венсан Компани. В разговора си с белгийския треньор на Байерн Кирил Евтимов направи сериозна реклама на България. Това провокира доста въпроси от страна на Компани за по-интересните места в страната ни. Той обеща, че при възможност със сигурност ще направи пътуване до нас, за да разгледа забележителностите.

БФС подкрепя Международния ден за борба със замърсяването

Българският футболен съюз продължава активната си работа по внедряването на устойчиви екологични практики в масовия спорт.

Теодор Салпаров подари специална фланелка на Зала на славата "Христо Стоичков"

Легендата на българския волейбол Теодор Салпаров подари на Зала на славата “Христо Стоичков” екипа, с който печели първата си Шампионска лига със Зенит Казан. Кавалерът на “Златната топка” лично прие ценния артикул.

Роналдо и Джорджина са се разбрали да нямат обща фамилия, имоти и активи

Сериозни разкрития броени дни след сватбата на Роналдо и Джорджина

Специална изненада за Стефано Сенси преди реванша на ЦСКА с Макаби ТА

Понякога, независимо колко далеч стигнеш във футбола, никога не забравяш хората, които са били до теб в самото начало.

Федерер вече не е милиардер, загуби 52 млн. долара за ден

Роджър Федерер вече не фигурира в списъка на милиардерите на Forbes.

Локо (Пд) привлече четвърти нов

Локомотив (Пловдив) привлече четвърто ново попълнение през това лято, съобщиха от футболния клуб.