Тиаго Силва – Кристиано Роналдо се опита да ми счупи крака

Тиаго Силва – Кристиано Роналдо се опита да ми счупи крака

Слабата игра на Роналдо срещу Бразилия явно го е изнервила. След спречкването с Марсело, португалецът се е опитал да контузи Тиаго Силва.

Защитникът на Флуминензе и националния отбор на Бразилия Тиаго Силва заяви, че звездата на Португалия Кристиано Роналдо се е опитал да му счупи крака по време на контролната среща между двата тима, завършила с разгромна победа за „селесао” с 6:2.

Този път Роналдо, който вкара 43 гола през миналия сезон, не успя да се разпише, но отново бе в центъра на вниманието.
Съотборникът на Димитър Бербатов в Манчестър Юнайтед показа лошата си страна по време на мача с Бразилия.  Първо Роналдо хвана за врата защитника на Реал (Мадрид) Марсело, а след мача стана ясно, че се е опитал да контузи Тиаго Силва.

„Имах късмет, че прескочих шпагата на Роналдо. Ако не го бях направил, той щеше да ми счупи крака. Знам, че се води за най-добрият футболист, но трябва да има повече респект към останалите. Трудно ми е да приема това, което направи. Та той се опита да ми счупи крака”, заяви Силва пред „Дейли Мейл”.

„Той е арогантен, така е, но това е футболът. Трябва да знаеш с кого си имаш работа. Роналдо беше много изнервен, защото не успя да направи абсолютно нищо”, завърши бразилецът.
В Ювентус проектират чистка през лятото

Такива са изводите при “бианконерите” след разочароващия сезон до момента

Мбапе: Най-добрата подготовка за Световното е да спечеля всичко с Реал преди това

Французинът призна също, че е насочил поглед изцяло към мачовете в Шампионска лига

Няма изненадани: Тудор напусна Тотнъм след 43 дни

Игор Тудор вече не е мениджър на Тотнъм. Новината бе съобщена официално от лондонския клуб

Крило на Италия: За част от нас това е последен шанс да играем на Световно

“Скуадра адзура” среща Босна и Херцеговина в решаващ плейоф за Мондиал 2026

Селекционерът на Румъния е приет в болница

80-годишният Мирча Луческу няма да води отбора срещу Словакия

Вирц си пожела скоро отново да е заедно с Мусиала на терена за Германия

Двамата млади таланти се очаква да поведат Бундестима на Мондиал 2026