Националният тим на Япония вече е в Катар

Националният тим на Япония вече е в Катар

Остават 10 дни до първия мач на "самураите" от групите на Световното първенство

Японският национален отбор пристигна в Катар и ще продължи да се подготвя за началото на Мондиал 2022.

В понеделник и вторник японците ще имат тренировки на базата на Ал Сад в Доха, а Даичи Камада ще се присъедини към своите съотборници на по-късен етап. Футболистът на Айнтрахт Франкфурт ще отпътува за Катар веднага след неделната среща от Първа Бундеслига с Майнц 05.

На 23 ноември японците ще играят срещу Германия в първия си мач от груповата фаза на Световното първенство. Останалите противници на "самураите" са Испания и Коста Рика.

На Мондиал 2018 Япония се класира за осминафиналите, където отпадна след поражение 0:2 срещу Белгия.

Кръстиха станции в метрото на Хари Кейн и Джуд Белингам

Станции на лондонското метро бяха временно преименувани в чест на английските футболисти Хари Кейн и Джуд Белингам, съобщава Sky News.

НАСА обеща да изпрати топка на Луната, ако САЩ спечели Мондиала

Шансовете това да се случи обаче не са от най-големите

Футболистите се оплакаха от терена на "Мет Лайф"

Тревната настилка на стадиона, на който ще се играе финалната среща на Световното първенство по футбол, вече предизвиква дебати само след няколко мача, провели се там

Фенове скочиха на ФИФА заради билетите за Мондиал 2026

От ФИФА потвърдиха, че цената на билетите за всички мачове в групите ще започват от 60 долара

Сериозни критики по Де Йонг преди Евро 2024

"Лалето" може да пропусне първия мач от форума

Фернандо Сантош: Пак бих оставил Кристиано на пейката

Бившият селекционер на Португалия с коментар за решението си на Мондиала в Катар