Саутгейт иска пълна концентрация преди Световното първенство

Саутгейт иска пълна концентрация преди Световното първенство

Първият мач на Англия на Мондиала е срещу Иран на 21 ноември

Мениджърът на Англия Гарет Саутгейт разкри как ще подготви играчите за Световното първенство в Катар, което започва следващата седмица.

„Искаме да говорим с играчите за вълнението да отидем на Световното първенство. Ние разбираме необходимостта да коментираме събитията извън терена, които заобикалят този турнир и искаме играчите да изпитат същия ентусиазъм, който са имали от детството. Нашата задача е да го съхраним. Важно е те да преминат от натоварения клубен график към мисълта за Англия. Можем да направим този период най-добрият“, заяви Гарет Саутгейт пред „Malaymail“.

Световното първенство ще се проведе в Катар от 20 ноември до 18 декември. Съперници на Англия в група B ще бъдат САЩ, Иран и Уелс.

В първата си среща селекцията на Гарет Саутгейт на 21 ноември излиза срещу Иран.

Кръстиха станции в метрото на Хари Кейн и Джуд Белингам

Станции на лондонското метро бяха временно преименувани в чест на английските футболисти Хари Кейн и Джуд Белингам, съобщава Sky News.

НАСА обеща да изпрати топка на Луната, ако САЩ спечели Мондиала

Шансовете това да се случи обаче не са от най-големите

Футболистите се оплакаха от терена на "Мет Лайф"

Тревната настилка на стадиона, на който ще се играе финалната среща на Световното първенство по футбол, вече предизвиква дебати само след няколко мача, провели се там

Фенове скочиха на ФИФА заради билетите за Мондиал 2026

От ФИФА потвърдиха, че цената на билетите за всички мачове в групите ще започват от 60 долара

Сериозни критики по Де Йонг преди Евро 2024

"Лалето" може да пропусне първия мач от форума

Фернандо Сантош: Пак бих оставил Кристиано на пейката

Бившият селекционер на Португалия с коментар за решението си на Мондиала в Катар