Арабаджиев остава в картинга

Арабаджиев остава в картинга

И през този сезон 24-годишният пловдивчанин ще кара както във Формула Мастър, така и в първенствата по картинг на България и Югоизточна Европа.

Две седмици преди старта на националния шампионат по картинг, Владимир Арабаджиев потвърди, че ще участва в състезанията, съобщиха от българската федерация.

И през този сезон 24-годишният пловдивчанин ще кара както във Формула Мастър, така и в първенствата по картинг на България и Югоизточна Европа.

Още куп колоритни пилоти придобиха лиценз „С”, който дава право на участие и в международни състезания. Сред тях е популярният коментатор на Формула 1 Момчил Манчев. На пистата се завръщат Даниел Кисимов и Пламен Ташков. Те нагледно ще дават пример на 7–годишните си синове Валентин и Алекс. С това тандемите баща-син пилоти не се изчерпват.

След едногодишни тренировки на картинг писта „Виница”, лиценз извоюва кметът на град Варна Кирил Йорданов. Неговият син – Петър, вече направи своя дебют в картинга през 2008 година. Сред фаворитите за отличия са майсторите Мишел Георгиев, Стефано Ловчалиев, Христо Василев.

Първият кръг на шампионата ще се проведе на 11 и 12 април на пистата в Хасково.

Добри новини за състоянието на Ноа Детвилер

Лекарите отстранили далака на швейцареца

Съобщиха кой ще замени контузения Марк Маркес в MotoGP

Николо Булега ще кара в заключителните два кръга от сезона

Дженсън Бътън приключи с моторните спортове

Световният шампион във Формула 1 - Дженсън Бътън, обяви своето оттегляне от моторните спортове

Франческо Баная спечели спринта преди Гран при на Малайзия от MotoGP

Италианецът направи отличен старт от полпозишъна

Марк Маркес ще пропусне остатъка от сезона в MotoGP заради контузията в рамото

Той я получи в Индонезия, в началото на месеца

Марк Маркес e аут до края на сезона заради контузия

Световният шампион в MotoGP претърпя операция по-рано този месец

Едва за 6 години: Марк Маркес с операция №8

Световният шампион в MotoGP лекува рамото си

Микеле Пиро заменя контузения шампион Марк Маркес в Гран при на Австралия

Тестовият пилот Микеле Пиро ще замени контузения шампион Марк Маркес в състезанието за Голямата награда на Австралия в първенството по мотоциклетизъм в клас МотоGP, съобщават от отбора на Дукати в петък.

Отмениха автомобилно рали у нас заради липса на безопасност

Решението е взето след внимателна оценка на всички фактори