Бен Спийс ще кара за Дукати през следващия сезон на MotoGP

Бен Спийс ще кара за Дукати през следващия сезон на MotoGP

Американецът Бен Спийс ще се състезава за частния тим на Дукати Прамак през следващия сезон в световния шампионат по мотоциклетизъм на писта в кралския клас MotoGP

Американецът Бен Спийс ще се състезава за частния тим на Дукати Прамак през следващия сезон в световния шампионат по мотоциклетизъм на писта в кралския клас MotoGP. Италианският тим съобщи за медии и фенове, че Спийс ще има за партньор италианеца Андреа Яноне за сезон 2013. През последните три години американецът караше за заводския тим на Ямаха, където неговото място ще бъде заето от легендата Валентино Роси.

В заводския тим на Дукати също се оформи италиано-американска титулярна двойка. Пилоти на отбора ще бъдат Ники Хейдън и Андреа Довициозо.

Цолов спечели точки на "Имола"

Българският пилот с добро каране във Формула 3

Никола Цолов трети в Италия

Никола Цолов записа втори подиум от началото на сезона във Формула 3, след като завърши трети в спринтовата надпревара на пистата „Имола“ в Италия.

Марк Маркес спечели спринта на Гран при на Франция в MotoGP

Испанският пилот на Дукати излезе начело в класирането

Марк Маркес катастрофира, брат му Алекс спечели в Испания и го бутна от върха в MotoGP

Братята Маркес са спечелили 4 от досегашните общо 5 състезания през сезона

Марк Маркес с нов триумф в MotoGP

С победата Марк Маркес увеличи на 20 точки преднината си в генералното класиране

Федерер ще открие "24 часа на Льо Ман"

Роджър Федерер ще даде старт за тазгодишното автомобилно състезание 24 часа на Льо Ман през юни, съобщиха организаторите в четвъртък

Цолов влезе във видео играта на Ф1

От EA Sports обявиха списъка с пилотите, които ще присъстват в играта

Марк Маркес спечели и голямата гонката от MotoGP в Катар

Испанският пилот на Дукати Марк Маркес спечели Гран при на Катар в MotoGP

Марк Маркес спечели спринтовото състезание в Катар в клас Мото GP (ВИДЕО)

Испанецът от отбора на Дукати водеше във всички обиколки, след  като тръгна от първа позиция