БНТ със специални репортажи от дните на рали България

БНТ със специални репортажи от дните на рали България

Вижте подробности

Българската национална телевизия (БНТ) ще предложи изчерпателно телевизионно покритие на 52-рото издание на рали "България", което ще се проведе от 1 до 3 септември. Зрителите ще могат да се насладят на специални репортажи и предавания от събитието, излъчвани по БНТ3.

Покритието ще започне в петък, 1 септември, с репортаж от 21:45 до 22:00 часа, който ще представи най-вълнуващите моменти от първия ден на състезателния уикенд.

В събота, 2 септември, от 14:00 до 15:00 часа, БНТ3 ще излъчи специално предаване от събитието, което ще предложи на зрителите допълнителна възможност да се потопят в атмосферата на ралито. След това, от 21:45 до 22:00 часа, ще бъде излъчен репортаж с обзор на най-значимите моменти от втория ден на състезанието.

Накрая, в неделя, 3 септември, от 21:45 до 22:00 часа, зрителите ще могат да гледат последния репортаж, който ще направи резюме на третия и последен ден на рали "България".

Събитието ще бъде официално открито с тържествена церемония на площад "Цар Иван Асен I" пред крепостта "Царевец" във Велико Търново в петък от 20:00 часа.

Организационният екип благодари на БНТ за медийната подкрепа и ангажимент към спорта, които допринасят за популяризирането на "Рали България" и за предоставянето на възможност на зрителите да проследят всички вълнуващи моменти на състезанието от удобството на своите домове.

Финландец спечели “Рали Финландия”

Сами Паяри си осигури втора поредна победа в Световния рали-шампионат

Цолов след уикенда в Унгария: Научих много

Никола Цолов не направи най-добрия си уикенд във Формула 2 на пистата “Хунгароринг”, но въпреки това остава убедителен лидер в първенството

Очаквано: Стюардите наказаха Цолов с 5 места назад за неделя

След края на спринтовото състезание във Формула 2 Никола Цолов получи наказание от стюардите

Цолов не завърши спринта на "Хунгароринг" след инцидент с Монтоя (ВИДЕО)

Никола Цолов отпадна от спринта за Гран при на Унгария във Формула 2

Цолов започна уикенда на "Хунгароринг" с четвърто време (ВИДЕО)

Българският пилот Никола Цолов, който е лидер в класирането във Формула 2 записа 4-о време в свободната тренировка на „Хунгароринг“ днес

Цолов се размина на косъм от дисквалификация в Белгия!

Никола Цолов се размина с дисквалификация от основното състезание в Белгия, след като той, съотборникът му в Кампос Ноел Леон и самият отбор бяха разследвани в часовете след финала.