ИЗВЪНРЕДНО: Лъч надежда за Шумахер!

ИЗВЪНРЕДНО: Лъч надежда за Шумахер!

Забине Кем заяви, че има развитие в положителна насока

Тотално затъмнение около всичко свързано с Михаел Шумахер е наложило семейството му. До този извод стигна разследващ екип на най-авторитетното издание "Екип", цитирано от "Гонг".  Французите се опитват да се доберат до информация за състоянието на легендарния бивш пилот от Формула 1.

 

На 29 декември се навършват четири години, откакто той падна лошо на главата си по време на ски-ваканция във френските Алпи със семейството си. Тогава до него на пистата беше синът му Мик, който никога не е коментирал случая. Германецът едва беше спасен, но е в много тежко състояние и рутинни функции на тялото му са затруднени.

 

От години семейството му не дава никаква информация за него, позовавайки се на желанието му личният му живот да бъде опазен от широката общественост. Затова екипът на френския вестник е предприел пътуване до дома на Шумахер в Женева, в който за него се грижи екип от над 100 души.

 

Според информацията, семейството на Пилето е купило и огромна част от земите около имота, за да може да държи далеч папараците и феновете, които се опитват да се доближат. В момента, в който журналистите доближили загражденията, те били подгонени от черен "Мерцедес" с въоръжена охрана, който ги призовал "да не създават напрежение".

 

От известно време край Шуми е и баща му, който държи изкъсо всички медицински лица и прави всичко възможно синът му да получава най-доброто обслужване. Но това е единствената информация от години насам за него.

 

Днес обаче бившата му говорителка Забине Кем даде малък лъч надежда на феновете на легендата, че все пак има развитие в положителна насока. Тя отново беше крайно лаконична в думите си.

 

"Никой журналист никога не е имал телефона на Михаел, както и никой не е снимал имението му отвътре. Личното пространство трябва да се спазва и това е закон в семейството. Трябва да опазим честта на Шумахер. В интерес на истината, има напредък, но той е много бавен", сподели Кем пред украинско издание.

Ферари отново над всички в "24-те часа на Льо Ман"

Ферари спечели за трета поредна година най-престижното автомобилно състезание за издръжливост "24 часа на Льо Ман"

Шоуто Red Bull Showrun Sofia не разочарова, Цолов за първи път в болид на Формула 1 (ВИДЕО)

В шоуто участва и легендата Дейвид Култард

Ожие спечели Рали Сардиня за рекорден път

Себастиен Ожие с Тойота спечели Рали Сардиния, шести кръг от Световния шампионат по автомобилизъм на различни настилки

Муньос и Йончю записаха дебютните си победи в Мото 3 и в Мото 2

Испанецът Давид Муньос и турчинът Дениз Йоючю записаха дебютните си победи в класовете Мото 3 и Мото 2 в състезанието за Голямата награда на Арагон, което е осми кръг за сезона.

Марк Маркес спечели спринтовото състезание от Гран при на Арагон в MotoGP

Двукратният шампион Франческо Баная с Дукати завърши едва на 12-то място днес

Дейвид Култард обеща грандиозно шоу в София

Автомобилното събитие Red Bull Showrun Sofia 2025 е със свободен вход за всички любители на високи скорости и майсторски умения при шофирането

Никола Цолов: За мен е сбъдната мечта да се кача в болид от Формула 1

"Феновете могат да очакват страхотно събитие, аз със сигурност ще настръхна от шума", каза той

Себастиен Ожие води в автомобилното рали Сардиния

Осемкратният първенец от отбора на Хонда измина днешните шест скоростни отсечки за 1:10:33.1 часа

BMW CE 02: Защо електрическият мотор е умна инвестиция за градския човек?

Надали има човек, който тайничко да не завижда на всеки моторист, който безпроблемно преодолява всички задръствания в натоварения трафик.