Коледно автошоу се проведе в Кюстендил

Коледно автошоу се проведе в Кюстендил

Коледно автошоу се проведе на 26 декември на централния площад "Велбъжд" в Кюстендил. Автомобилното състезание е традиционно и се провежда във втория ден на Коледа

Коледно автошоу се проведе на 26 декември на централния площад "Велбъжд" в Кюстендил. Автомобилното състезание е традиционно и се провежда във втория ден на Коледа. В състезанието участваха 28 майстори на автомобилното каране.

Надпреварата беше за време, като при грешки при изпълнението на елементите се отнемаха наказателни секунди. Първи в тазгодишната надпревара стана Йордан Божилов.

На второ място се класира Марин Любчев, а на трето - Даниел Стефанов. Организаторите на състезанието са Община Кюстендил и картинг клуб "Кюстендил". Автошоуто беше отворено за участие за всеки, ако атомобилите са преминали технически преглед и имат застраховка "Гражданска отговорност". 

Екстрьом с триумф в седмия етап на Рали Дакар

Лусиано Бенявидес с Ред Бул КТМ спечели в мотоциклетния клас

Цолов: Вярвам, че ще карам във Формула 1

С нетърпение очаквам момента, в който ще ми звъннат от Ред Бул, призна пилотът

Бен Сулайем спечели втори мандат начело на ФИА

Президентът на Международната федерация по автомобилизъм (ФИА) Мохамед Бен Сулайем получи втори четиригодишен мандат начело на централата, след като остана без съперници в гласуването на Генералната асамблея в Ташкент, Узбекистан.

Силно състезание за Никола Цолов, но без точки (ВИДЕО)

Българинът финишира 12-и за финал на годината

Страхотен Никола Цолов с първи подиум във Формула 2 (ВИДЕО)

Той направи страхотно състезание

Никола Цолов излиза във втория си спринт от Формула 2 днес

Българският пилот Никола Цолов излиза във втория си спринт във Формула 2