Медведев поздрави Камаз – Мастър за победата в рали „Дакар”

Медведев поздрави Камаз – Мастър за победата в рали „Дакар”

Президентът на Руската Федерация Дмитрий Медведев поздрави отбора на Камаз – Мастър за победата в приключилото вчера тазгодишно издание на рали „Дакар”, съобщи пресслужбата от Кремъл

Президентът на Руската Федерация Дмитрий Медведев поздрави отбора на Камаз – Мастър за победата в приключилото вчера тазгодишно издание на рали „Дакар”, съобщи пресслужбата от Кремъл.


Главата на руското правителство благодари на състезателите, навигаторите, механиците и всички останали членове от отбора на Камаз за предоставената на почитателите възможност да се насладят на първата за годината голяма победа в автомобилния спорт.

Съобщението отбелязва, не само че екипажите завършиха успешно маратонския преход, но и заеха първите две места при камионите, оставяйки далеч зад себе си доста от големите имена в спорта по трудните трасета на Южна Америка.

Медведев заяви, че руснаците са демонстрирали висок професионализъм, мъжество и добра екипна работа, а КамАзите за пореден път успяват да затвърдят репутацията си на едни от най-надеждните и издръжливи автомобили.
Цолов: Вярвам, че ще карам във Формула 1

С нетърпение очаквам момента, в който ще ми звъннат от Ред Бул, призна пилотът

Бен Сулайем спечели втори мандат начело на ФИА

Президентът на Международната федерация по автомобилизъм (ФИА) Мохамед Бен Сулайем получи втори четиригодишен мандат начело на централата, след като остана без съперници в гласуването на Генералната асамблея в Ташкент, Узбекистан.

Силно състезание за Никола Цолов, но без точки (ВИДЕО)

Българинът финишира 12-и за финал на годината

Страхотен Никола Цолов с първи подиум във Формула 2 (ВИДЕО)

Той направи страхотно състезание

Никола Цолов излиза във втория си спринт от Формула 2 днес

Българският пилот Никола Цолов излиза във втория си спринт във Формула 2

Стюардите наказаха Никола Цолов след квалификацията с три места

Никола Цолов беше наказан от стюардите на Гран При на Абу Даби след края на квалификацията във Формула 2

Никола Цолов: Надявам се на чист старт и добро състезание утре

„В Катар имахме добро състезателно темпо, надявам се, че и този път ще е така", каза пилотът

Никола Цолов ще започне от първа линия спринта в Абу Даби

Българинът зае девета позиция в квалификацията

Никола Цолов даде 15-о време в тренировката преди Гран при на Абу Даби

Българинът Никола Цолов даде 15-о време в свободната тренировка преди Гран при на Абу Даби във Формула 2. Българският пилот на Кампос Рейсинг направи обиколка в рамките на 1:40.389 минути на 5.281-километровото трасе "Яс Марина".