Над 7 000 билета са продадени за Нощта на скоковете

Над 7 000 билета са продадени за Нощта на скоковете

11 състезатели от 5 континента ще демонстрират своите умения пред родна публика

Повече от 7 000 билета вече са продадени за грандиозното мотоциклетно шоу Фрийстайл Суперфинал Голдън Къп “Night of the jumps”. Събитието започва, утре (събота, 10.01) от 18 часа в „Арена Армеец“. Пропуски все още могат да бъдат закупени на касите на залата, както и на eventim.bg. 

 

11 състезатели от 5 континента ще демонстрират своите умения пред родна публика, като това ще бъде юбилейното 15-то издание на “Night of the jumps”.  

 

Арената на събитието е почти готова. 1400-те тона специална настилка вече са положени, а в допълнение са изградени и различните конструкции по трасето. До края на днешния ден всичко в залата ще бъде готово и утре състезателите ще могат да направят тренировки. 

 

Първите трима участници вече са в България. Вчера у нас пристигнаха австралиецът Роб Аделберг, чилиецът Хавиер Вилегас и американецът Джеймс Картър. Днес се очаква да дойдат и останалите мотоциклетисти. Мотоциклетите на всички вече са в „Арена Армеец“, подредени в боксовете, с които всеки един пилот разполага. 

 

„Организацията е страхотна. Винаги, когато идвам в България съм спокоен, че всичко ще бъде наред и състезанието ще бъде перфектно. Всички са свършили огромна работа. Настилката е в идеално състояние и очаквам зрителите да станат свидетели на едно изключително шоу утре вечер. Поздравления за българската федерация по мотоциклетизъм, с която работим в отличен синхрон“, сподели на днешната пресконференция Марко Мантей, промоутър на Световния шампионат по мотокрос фрийстайл. 

Цолов: Вярвам, че ще карам във Формула 1

С нетърпение очаквам момента, в който ще ми звъннат от Ред Бул, призна пилотът

Бен Сулайем спечели втори мандат начело на ФИА

Президентът на Международната федерация по автомобилизъм (ФИА) Мохамед Бен Сулайем получи втори четиригодишен мандат начело на централата, след като остана без съперници в гласуването на Генералната асамблея в Ташкент, Узбекистан.

Силно състезание за Никола Цолов, но без точки (ВИДЕО)

Българинът финишира 12-и за финал на годината

Страхотен Никола Цолов с първи подиум във Формула 2 (ВИДЕО)

Той направи страхотно състезание

Никола Цолов излиза във втория си спринт от Формула 2 днес

Българският пилот Никола Цолов излиза във втория си спринт във Формула 2

Стюардите наказаха Никола Цолов след квалификацията с три места

Никола Цолов беше наказан от стюардите на Гран При на Абу Даби след края на квалификацията във Формула 2