Никола Цолов отново недостижим по улиците на Монако

Никола Цолов отново недостижим по улиците на Монако
Източник: БГНЕС

Българският пилот във Формула 3 Никола Цолов даде най-добро време в единствената свободна тренировка преди Гран При на Монако, който е четвърти кръг от сезона във Формула 3

Цолов завъртя обиколка за 1:25.622 с меките гуми и по този начин остана недостижим за преследвачите си. "Българския Лъв" отново показа, че се чувства отлично по улиците на кралството, след като миналата година спечели основото състезание на тази писта.

На 0.219 секунди зад българина се нареди Тим Трамниц, който беше начело след първите излизания.

Тройката с пасив от 0.466 оформи лидерът в класирането Рафаел Камара. Калъм Войсин и Ноел Леон допълниха Топ 5.

Уикендът във Формула 3 в Монако продължава в петък в 12:05 часа българско време в ключовата квалификационна сесия. В нея пилотите ще бъдат разделени в две групи, а Никола Цолов ще бъде в първата група.

Цолов спечели точки на "Имола"

Българският пилот с добро каране във Формула 3

Никола Цолов трети в Италия

Никола Цолов записа втори подиум от началото на сезона във Формула 3, след като завърши трети в спринтовата надпревара на пистата „Имола“ в Италия.

Марк Маркес спечели спринта на Гран при на Франция в MotoGP

Испанският пилот на Дукати излезе начело в класирането

Марк Маркес катастрофира, брат му Алекс спечели в Испания и го бутна от върха в MotoGP

Братята Маркес са спечелили 4 от досегашните общо 5 състезания през сезона

Марк Маркес с нов триумф в MotoGP

С победата Марк Маркес увеличи на 20 точки преднината си в генералното класиране

Федерер ще открие "24 часа на Льо Ман"

Роджър Федерер ще даде старт за тазгодишното автомобилно състезание 24 часа на Льо Ман през юни, съобщиха организаторите в четвъртък

Цолов влезе във видео играта на Ф1

От EA Sports обявиха списъка с пилотите, които ще присъстват в играта

Марк Маркес спечели и голямата гонката от MotoGP в Катар

Испанският пилот на Дукати Марк Маркес спечели Гран при на Катар в MotoGP

Марк Маркес спечели спринтовото състезание в Катар в клас Мото GP (ВИДЕО)

Испанецът от отбора на Дукати водеше във всички обиколки, след  като тръгна от първа позиция