Никола Цолов с полпозишън в Монако

Никола Цолов с полпозишън в Монако

Квалификацията на българина прекъсната на два пъти

Мини постигна 1:23.942 минути в най-добрата си обиколка, а в група "Б" най-бърз беше съотборникът на Никола в АРТ Кристиан Менсъл с 1:24.921 минути. Цолов остана на 0.627 секунди от австралиеца.

Квалификацията на Цолов беше прекъсната на два пъти с червен флаг заради инциденти – първо дебютантът Джеймс Хедли се заби в стената на „Сен Дево” 5 минути след началото, а минута преди финала последователно на същото място се удариха Чарли Вурц и Себастиан Монтоя, като колумбиецът се опита да избегне колата на колегата си.

Днес квалификацията мина на суха писта и при слънчево време, а вчера в свободната тренировка пилотите караха на мокро, като Цолов записа осмо време от 30 пилоти във Формула 3.

Финландец спечели “Рали Финландия”

Сами Паяри си осигури втора поредна победа в Световния рали-шампионат

Цолов след уикенда в Унгария: Научих много

Никола Цолов не направи най-добрия си уикенд във Формула 2 на пистата “Хунгароринг”, но въпреки това остава убедителен лидер в първенството

Очаквано: Стюардите наказаха Цолов с 5 места назад за неделя

След края на спринтовото състезание във Формула 2 Никола Цолов получи наказание от стюардите

Цолов не завърши спринта на "Хунгароринг" след инцидент с Монтоя (ВИДЕО)

Никола Цолов отпадна от спринта за Гран при на Унгария във Формула 2

Цолов започна уикенда на "Хунгароринг" с четвърто време (ВИДЕО)

Българският пилот Никола Цолов, който е лидер в класирането във Формула 2 записа 4-о време в свободната тренировка на „Хунгароринг“ днес

Цолов се размина на косъм от дисквалификация в Белгия!

Никола Цолов се размина с дисквалификация от основното състезание в Белгия, след като той, съотборникът му в Кампос Ноел Леон и самият отбор бяха разследвани в часовете след финала.