Пламен Стойков е фаворит на Рали "България"

Пламен Стойков е фаворит на Рали "България"

Вижте подробности

Екипажът Пламен Стойков/Рафи Кадир (Skoda Fabia R5) е фаворит за спечелване на Рали "България". Така поне смята букмейкърът Winbet, който приема залози за това събитие при коефициент 2,50. Шансовете на Мартин Сурилов и Здравко Здравков са оценени с 2,75, а тези на екипажа Антон Титов/Александър Спиров с 4,50.

Рали "България" е едно от най-престижните международни автомобилни рали събития в България. То е част от ФИА Европейски рали трофей и привлича множество екипажи от цяла Европа.  За своето 52-ро издание рали „България“ се провежда този уикенд на изцяло нова локация в град Велико Търново, като победителят ще стане ясен утре следобяд.

Ферари отново над всички в "24-те часа на Льо Ман"

Ферари спечели за трета поредна година най-престижното автомобилно състезание за издръжливост "24 часа на Льо Ман"

Шоуто Red Bull Showrun Sofia не разочарова, Цолов за първи път в болид на Формула 1 (ВИДЕО)

В шоуто участва и легендата Дейвид Култард

Ожие спечели Рали Сардиня за рекорден път

Себастиен Ожие с Тойота спечели Рали Сардиния, шести кръг от Световния шампионат по автомобилизъм на различни настилки

Муньос и Йончю записаха дебютните си победи в Мото 3 и в Мото 2

Испанецът Давид Муньос и турчинът Дениз Йоючю записаха дебютните си победи в класовете Мото 3 и Мото 2 в състезанието за Голямата награда на Арагон, което е осми кръг за сезона.

Марк Маркес спечели спринтовото състезание от Гран при на Арагон в MotoGP

Двукратният шампион Франческо Баная с Дукати завърши едва на 12-то място днес

Дейвид Култард обеща грандиозно шоу в София

Автомобилното събитие Red Bull Showrun Sofia 2025 е със свободен вход за всички любители на високи скорости и майсторски умения при шофирането

Никола Цолов: За мен е сбъдната мечта да се кача в болид от Формула 1

"Феновете могат да очакват страхотно събитие, аз със сигурност ще настръхна от шума", каза той

Себастиен Ожие води в автомобилното рали Сардиния

Осемкратният първенец от отбора на Хонда измина днешните шест скоростни отсечки за 1:10:33.1 часа

BMW CE 02: Защо електрическият мотор е умна инвестиция за градския човек?

Надали има човек, който тайничко да не завижда на всеки моторист, който безпроблемно преодолява всички задръствания в натоварения трафик.