Рали "Средна гора" с повишен коефициент през тази година

Рали "Средна гора" с повишен коефициент през тази година

Автомобилното рали "Средна гора" получи по-висок ранг и от този сезон ще бъде с коефициент 5. Това съобщиха организаторите на състезанието

Автомобилното рали "Средна гора" получи по-висок ранг и от този сезон ще бъде с коефициент 5. Това съобщиха организаторите на състезанието. Надпреварата, която ще се състои от 11 до 13 май в околностите на Панагюрище, е първи кръг от националния шампионат и първи кръг от Източноевропейската купа.

В тазгодишното девето издание на рали "Средна гора" са включени 11 скоростни отсечки с дължина 171 км, а общата дължина на трасето е 481 км. Състезанието ще бъде открито на 11 май със специален нощен етап по улиците на Панагюрище, който ще започне в 21.00 часа. Финалът е също в Панагюрище на 13 май. Сериозен интерес за участие в състезанието има от екипи от Гърция, Турция, Украйна и Сърбия, като крайният срок за записване е 2 май.

Никола Цолов трети в Италия

Никола Цолов записа втори подиум от началото на сезона във Формула 3, след като завърши трети в спринтовата надпревара на пистата „Имола“ в Италия.

Марк Маркес спечели спринта на Гран при на Франция в MotoGP

Испанският пилот на Дукати излезе начело в класирането

Марк Маркес катастрофира, брат му Алекс спечели в Испания и го бутна от върха в MotoGP

Братята Маркес са спечелили 4 от досегашните общо 5 състезания през сезона

Марк Маркес с нов триумф в MotoGP

С победата Марк Маркес увеличи на 20 точки преднината си в генералното класиране

Федерер ще открие "24 часа на Льо Ман"

Роджър Федерер ще даде старт за тазгодишното автомобилно състезание 24 часа на Льо Ман през юни, съобщиха организаторите в четвъртък

Цолов влезе във видео играта на Ф1

От EA Sports обявиха списъка с пилотите, които ще присъстват в играта

Марк Маркес спечели и голямата гонката от MotoGP в Катар

Испанският пилот на Дукати Марк Маркес спечели Гран при на Катар в MotoGP

Марк Маркес спечели спринтовото състезание в Катар в клас Мото GP (ВИДЕО)

Испанецът от отбора на Дукати водеше във всички обиколки, след  като тръгна от първа позиция

Супер! Цолов спечели спринтовото състезание за Голямата награда на Бахрейн (ВИДЕО)

Никола Цолов записа блестяща победа в спринтовото състезание за Голямата награда на Бахрейн, втори кръг за сезона във Формула 3.