Създават Hyundai Motor Company Italy

Създават Hyundai Motor Company Italy

Hyundai Motor Europe очаква да продаде около 40 хиляди автомобила през 2009-та година

Hyundai Motor Europe обяви, че от 1 ноември 2008 г. поема контрола върху италианската дистрибуторска мрежа, заедно с настоящият дилър там “Koelliker”.
 
Това ще доведе до създаването на нов филиал наречен Hyundai Motor Company Italy, оглавяван от президента, Джордж Им, който ще се присъедини към новия филиал от Hyundai Motor Company в Кореа. Господин Им притежава дългогодишен опит с марката и е допринесъл за подобряване на следпродажбеното обслужване и развитие на световната дистрибуторска мрежа. Централата ще продължи да бъде в Милано, Италия.
 
„ В днешните икономически условия, ние ще подсигурим динамични бизнес отношения с нашия нов филиал в Италия”, сподели президент на Hyundai Motor Europe GmbH. Италианският автомобилен пазар изживява труден момент и ние сме наясно с това. Насоката, в която ще се движим ще бъде по-скоро към поддържането на стабилността, отколкото към незабавна и рязка промяна.
 
Освен това Hyundai ще се погрижи за увеличаването на продажбите, засилване на корпоративния имидж и развитието на дилърската мрежа в Италия.
 
“Малките автомобили са доминиращи на италианския пазар, което го прави територия с ключово значение за Hyundai. Очакваме да реализираме възможностите предоставяни от компактните - i10, i30 и най-новия i20, както да засилим познаваемостта на марката и на нашите “I”- продукти”, каза още президентът.
 
Компанията очаква да продаде около 30 000 автомобила тази година в Италия и около 40 000 през 2009 г. Продажбите ще бъдат главно в сегментите A и B, където Hyundai присъства с i10, и последователят на Getz- i20, който ще бъде изложен в автосалоните в края на тази година.
Ферари отново над всички в "24-те часа на Льо Ман"

Ферари спечели за трета поредна година най-престижното автомобилно състезание за издръжливост "24 часа на Льо Ман"

Шоуто Red Bull Showrun Sofia не разочарова, Цолов за първи път в болид на Формула 1 (ВИДЕО)

В шоуто участва и легендата Дейвид Култард

Ожие спечели Рали Сардиня за рекорден път

Себастиен Ожие с Тойота спечели Рали Сардиния, шести кръг от Световния шампионат по автомобилизъм на различни настилки

Муньос и Йончю записаха дебютните си победи в Мото 3 и в Мото 2

Испанецът Давид Муньос и турчинът Дениз Йоючю записаха дебютните си победи в класовете Мото 3 и Мото 2 в състезанието за Голямата награда на Арагон, което е осми кръг за сезона.

Марк Маркес спечели спринтовото състезание от Гран при на Арагон в MotoGP

Двукратният шампион Франческо Баная с Дукати завърши едва на 12-то място днес

Дейвид Култард обеща грандиозно шоу в София

Автомобилното събитие Red Bull Showrun Sofia 2025 е със свободен вход за всички любители на високи скорости и майсторски умения при шофирането

Никола Цолов: За мен е сбъдната мечта да се кача в болид от Формула 1

"Феновете могат да очакват страхотно събитие, аз със сигурност ще настръхна от шума", каза той

Себастиен Ожие води в автомобилното рали Сардиния

Осемкратният първенец от отбора на Хонда измина днешните шест скоростни отсечки за 1:10:33.1 часа

BMW CE 02: Защо електрическият мотор е умна инвестиция за градския човек?

Надали има човек, който тайничко да не завижда на всеки моторист, който безпроблемно преодолява всички задръствания в натоварения трафик.