Загина португалски мотоциклетист

Загина португалски мотоциклетист

35-годишният португалски състезател по мотоциклетизъм Луис Фелипе Карейра почина при инцидент по време на квалификациите за Гран при на Макао в клас Супербайк.

35-годишният португалски състезател по мотоциклетизъм Луис Фелипе Карейра почина при инцидент по време на квалификациите за Гран при на Макао в клас Супербайк.
 
Пилотът на Бенимото Сузуки е катастрофирал тежко по време на квалификациите и е починал от раните си в болница 20 минути по-късно.

Квалификацията първоначално е била прекратена, а след това анулирана.


Все още не е ясно дали 46-то издание на Гран При на Макао ще се проведе.  

Никола Цолов с 11-то време в свободната тренировка на "Силвърстоун"

Никола Цолов започна седмия състезателен уикенд за сезона във Формула 2 с 11-то място в свободната тренировка на британската писта „Силвърстоун“

Никола Цолов след триумфа в Австрия: Невероятно състезание (ВИДЕО)

Никола Цолов изрази своето задоволство и облекчение след като спечели основното състезание от Формула 2 на пистата „Ред Бул Ринг“ в Австрия.

Невероятен Никола Цолов спечели кръга от Формула 2 в Австрия (ВИДЕО)

Българинът тръгна от трета позиция

Наказание на Рафа Камара вкара Никола Цолов в точките на спринта (ВИДЕО)

Никола Цолов влезе в зоната на точките в спринтовото състезание от Формула 2 в Австрия няколко часа след финала, благодарение на 5-секундното наказание, което беше дадено на Рафаел Камара

Съперник удари Никола Цолов в спринта и го изхвърли от точките (ВИДЕО)

За трети път от началото на сезона във Формула 2 Никола Цолов беше ударен от свой съперник и това не му позволи да влезе в зоната на точките по време на спринтовата надпревара на пистата „Ред Бул Ринг“ в Австрия

Никола Цолов трети в квалифицикацията на "Ред Бул Ринг"(ВИДЕО)

Съотборникът на Никола в Кампос - Ноел Леон спечели полпозишъна