Бивш шеф в ЦСКА се подиграва с Генчев

Бивш шеф в ЦСКА се подиграва с Генчев

Бившият административен директор на ЦСКА Милко Георгиев написа интересно мнение след загубата на Левски от Септември с 2:3

Бившият административен директор на ЦСКА Милко Георгиев написа интересно мнение след загубата на Левски от Септември с 2:3.

"Много се изписа преди по-малко от месец, когато специалистът от края на града реши да се слага на феновет,е показвайки математически познания по темата кой колко загуби има...

В общия случай, винаги заигравката с феновете е спасителен ход, означаващ че си несигурен в това, което вършиш и в аванс търсиш подкрепа (очевидно вече му е нужна)!

В духа на неговата математика, днес математикът вече е с повече загуби от Томаш, а не е трудно да се предположи, че разликата ще се увеличава...", написа Георгиев във фейсбук.

Васил Колев се гаври с Веласкес

Има шанс за юношите на Левски, пише журналистът

На "Армията" вече слагат козирката (СНИМКА)

"Червените" се подиграват на Левски

Фенове на Левски: Докога лекетата в отбора ще гонят и сменят треньори?

„Вече няколко години гледаме един и същ филм“, пишат „сините“

Балъков и Стоичков на среща с деца: Има пламък, който ражда шампиони

Красимир Балъков и Христо Стоичков се срещнаха с деца преди благотворителния мач на фондация „Национали'94“, който ще се проведе тази вечер във Варна.

ЦСКА припомни легендарен мач

На тази дата през 1967 г. „червените“ приемат колоса Интер

Биляна Дудова се похвали: Вече съм треньор по борба

Световата и европейска шампионка по борба Биляна Дудова се похвали, че вече е дипломиран треньор по борба. Тя завърши с отличие  Югозападния университет „Неофит Рилски“ в Благоевград.

Стоичков: Вече 9 години сърцето ми на този ден се къса

Камата със силни думи за легендата Йохан Кройф

Левски: Един ден с Цунами (ВИДЕО)

"Сините" със специално видео за своя капитан

Дано повече български политици подкрепят любимите си отбори

Дано участват в повече социални инициативи свързани със спорт, написа Денислав Георгиев