Дъщерята на Хубчев с трогателни думи

Дъщерята на Хубчев с трогателни думи

Вижте емоционалното изявление на Кристина Хубчева

Дъщерята на Петър Хубчев – Кристина, използва социалните мрежи, за да благодари на всички за подкрепата към нейния баща, който се бори с рака.

След като стана ясно, че легендарният бранител страда от коварната болест всички двубои от осмия кръг на родното първенство бяха прекъсвани в петата минута, а в благотворителния мач на Стилиян Петров това се повтори.

Легендата Христо Стоичков подари специална фланелка на сестрата на Хубчев и дългогодишния му помощник Левон Апкарян.

Ето какво написа Кристина Хубчева във „Фейсбук“:

„Преди една година баща ми се прибра от България и малко по-късно той ни сподели, че е болен от рак. Това беше голям шок, най-любимият ми човек на този свят, който никога не ми е казал лоша дума и е искал само едно от нас, да уважаваме хората. Аз преодолях шока и си казах щом той е силен и ние ще сме с него. Неговото заболяване обърка целя му план за в бъдещето. Но сега има нова мисия и тя е да се оправи максимално. Мисля, че сега, след като голяма част научиха за неговата битка, му олекна и хората няма да се чудят защо е напуснал Берое, защо не присъства в публичното пространство и т.н.

Тук сега е моментът да благодарим на всички приятели, които се свързаха с нас да благодарим за подкрепата. Огромна благодарност към Стилиян Петров и неговата Фондация, към всички български и световни футболни звезди, участвали в Мача на надеждата, към всички футболни клубове в България и хора, които са с него в този момент.“

Стоичков припомни: На този ден бихме Аржентина! (ВИДЕО)

Вижте какво написа Камата във Фейсбук

Стоичков поздрави Никола Цолов и волейболистите ни: Обожавам такива дни!

Носителят на „Златната топка“ за 1994 година Христо Стоичков не пропусна да отбележи победите на Никола Цолов в основното състезание от Формула 2 в Австрия и националния отбор по волейбол срещу Украйна в Лигата на нациите

Христо Стоичков е впечатлен от Марк Рубио

Камата се срещна с държавния секретар на САЩ Марк Рубио и остана с отлични впечатления от него

Иван Пашов: Чувства ли се изолирана Община Пловдив от спортния живот в града?

Бизнесменът публикува странно писмо до спортните клубове. "На тепиха съм научил едно – силният не плаши. Силният се доказва", пише Пашов

Тартор на феновете в ЦСКА с мощна атака срещу Христо Янев

Вижте подробности

И синът на Батков скочи на Божков

Тодор Тодоров Батков, син на бившия президент и собственик на Левски, публикува остър коментар в личния си профил във Facebook по повод последния казус между сините и Васил Божков.