ИЗВЪНРЕДНО: Дупница остава без волейбол!

ИЗВЪНРЕДНО: Дупница остава без волейбол!

Вижте подробности

“Дупница остава без волейбол! Заради господин Бойко Христов, заместник на новоизбрания кмет, избран с гласовете на БСП, ПП и “Възраждане”.”

Това съобщи депутатът от ГЕРБ Даниел Александров чрез своя профил в социалната мрежа „Фейсбук“.

„Заместник-кметът на град Дупница Бойко Христов поставя в риск не само детско-юношеската школа, където тренират около 400 деца, но и надеждите на българския волейбол, хвърляйки прах в очите на хората с манипулирани “разкрития” за спортната зала в нашия град“, посочва той и допълва:

„Да изгонят младите спортисти от отбора на Дупница от залата, в която тренират от години?! Това ли е визията на господин Бойко Христов и на БСП за развитие на Дупница и на спорта?

”Марек" е част от Суперлигата, отборът стана шампион 4 пъти , 4 пъти представи страната ни на Шампионската лига.

Новото управление на Община Дупница с лека ръка съсипва постигнатото от инж. Методи Чимев и цялата политическа група на ГЕРБ, които години наред полагаха усилия спортът в Дупница да просперира.

Заявявам, че като народен представител и дупничанин няма да допусна младите хора и жителите на Дупница да страдат от решенията на новоизбрания кмет и неговия екип. Ще се боря с всички сили Дупница да продължи да бъде един от центровете, където се раждат и развиват едни от най-талантливите български спортисти.“

Васил Колев с коментар за отчета на Левски

Изискване е на УЕФА за лицензиране, уточни журналистът

Буфон благодари на Стоичков и Божинов

Вратарят впечатлен от отношението в София

Пуснаха неизлъчвани записи от "Герена" (ВИДЕО)

На срещата с феновете са Боримиров, Стоилов и Ивков

Васил Колев се гаври с Веласкес

Има шанс за юношите на Левски, пише журналистът

На "Армията" вече слагат козирката (СНИМКА)

"Червените" се подиграват на Левски

Фенове на Левски: Докога лекетата в отбора ще гонят и сменят треньори?

„Вече няколко години гледаме един и същ филм“, пишат „сините“

Балъков и Стоичков на среща с деца: Има пламък, който ражда шампиони

Красимир Балъков и Христо Стоичков се срещнаха с деца преди благотворителния мач на фондация „Национали'94“, който ще се проведе тази вечер във Варна.

ЦСКА припомни легендарен мач

На тази дата през 1967 г. „червените“ приемат колоса Интер

Биляна Дудова се похвали: Вече съм треньор по борба

Световата и европейска шампионка по борба Биляна Дудова се похвали, че вече е дипломиран треньор по борба. Тя завърши с отличие  Югозападния университет „Неофит Рилски“ в Благоевград.