Калейн за Световното: Невероятно състезание, което винаги ще помня

Калейн за Световното: Невероятно състезание, което винаги ще помня

„Благодаря на всички замесени в този успех!“

Двукратната световна вицешампионка Боряна Калейн заяви, че ще започни завинаги Световното първенство по художествена гимнастика във Валенсия.

В испанския град тя завоюва сребърни отличия на финалите на бухалки и на лента, с освен това взе златото в отборната надпревара.

„Завърши едно невероятно състезание, което ще помня завинаги! Това беше четвъртото ми Световно първенство и най-после успях да спечеля първите си индивидуални медали. Спечелих и втора квота за Олимпийските игри в Париж 2024. Това само доказва, че когато човек не се предава, рано или късно ще успее. Благодаря на всички замесени в този успех! Без вас нямаше да успея!“, написа Калейн в социалните мрежи.

От Левски: Превърнахме нашия дом в крепост!

От Левски се похвалиха с представянето си на стадион "Георги Аспарухов" до момента през сезона в efbet Лига. 

Кюстендилеца: Оцветих сърцето на сина си в червено

Лидерът на „червената“ агитка Иван Велчев сподели емоционално послание и видео след края на полуфиналния двубой за Купата на България между ЦСКА и Лудогорец.

Найденов сравни ПСЖ-Байерн с 5:4 на ЦСКА 1948-Лудогорец

Първият полуфинал от Шампионската лига между Пари Сен Жермен и Байерн Мюнхен, завършил 5:4, получи вниманието на Цветомир Найденов

Цветомир Найденов: Ако някой види ЦСКА 1948 с резерви срещу Левски…

„Има пълното право да удари по една тояга на треньора“

Иван Велчев-Кюстендилеца: Срам, срам, срам ...

Тарторът на сектор "Г" Иван Велчев-Кюстендилеца публикува гневен пост на страницата си във "Фейсбук" след поражението на ЦСКА с 1:3 от Левски

Босът на ЦСКА 1948 с анализ на топреферите ни

Само Радослав Гидженов е ОК, смята Цветомир Найденов