Кралев на 17 май: Честито на всички, които работят и постигат резултати в сферата на спорта!

Кралев на 17 май: Честито на всички, които работят и постигат резултати в сферата на спорта!

Благодаря ви, приятели и колеги!, написа бившият спортен министър

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат от ГЕРБ-СДС Красен Кралев публикува в социалните мрежи приветствие по повод 17 май - Ден на българския спорт.
"Днес е 17 май – Ден на българския спорт!
На днешния ден през 1894 г. в София пристигат първите учители по физическо възпитание от Швейцария, които поставят началото на организираното спортно движение у нас.
Честито на всички, които работят и постигат резултати в сферата на спорта! Всички спортисти, треньори, ръководители и деятели заслужават нашето уважение и признание за усилията, които полагат и примера, който дават.
Спортът е едно от най-разпознаваемите лица на България пред света и аз съм горд, че през целия си живот съм бил част от него!
Благодаря ви, приятели и колеги! Продължавайте да работите все така неуморно за възпитанието и здравето на нашите деца. Продължавайте да работите за прослава името на България!
Честит празник!", написа Кралев. 

Ултрасите на Локо София изразиха подкрепа към президента Веселин Стоянов

"Честта и верността не се продават", написаха "Железни Бригади"

Стоичков поздрави Насар: Ти можеш да вдигнеш целия свят!

"Великолепен! Железен! Непобедим българин!", написа Камата

Светослав Вуцов вече висшист

Новината съобщи баща му Велислав

Екатерина Дафорска: Честит ни първи сняг

Зимна приказка в Пампорово

Феновете на ЦСКА питат ръководството: Истина ли е, че се обсъжда обединение?

"Благодарни сме за всичко, направено до момента, както и на Христо Янев и на футболистите", пишат феновете

Васил Колев: Най-добрият футболист в българското първенство е резерва в Левски

Известният спортен журналист и виден фен на Левски Васил Колев направи интересен коментар във фейсбук, след като Марин Петков влезе от резервната скамейка и донесе победата над Берое с гол и асистенция

Цветомир Найденов бъзика Турицов: Само да не бие дузпи

Благодетелят на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов бъзна завърналия се в националния отбор Иван Турицов. 

Есенна революция от награди

Есента настъпи и може да бъде наистина златна с новите предложения за регистрираните потребители на сайта, който е официален спонсор на ЦСКА, а от няколко месеца и партньор на световния гранд Милан

Роби Уилямс тренирал с БУБА Баскетбол

БУБА Баскетбол има нов звезден фен.