Красен Кралев: Тръмп върна нормалността в спорта!

Красен Кралев: Тръмп върна нормалността в спорта!

Вижте коментара му

Бившият министър на младежта и спорта и настоящ депутат от ГЕРБ-СДС Красен Кралев коментира указа, който подписа президентът на САЩ Доналд Тръмп и с който върна нормалността в спорта.
"Президентьт на САЩ, Доналд Тръмп подписа указ, с който се забранява на хора, които в акта си за раждане са с мъжки пол, да участват в спортни състезания за жени или момичета, независимо от това дали те се възприемат като такива( т.н. трансджендъри).
Това е решителен удар срещу джендър-идеологията, която стигна до крайности на изминалите Олимпийски игри, на които безхаберниците от МОК допуснаха мъже да пребиват жени на турнира по бокс. Това бе фактическият крах на феърплея в спорта и срамното е, че тази страница бе отворена от МОК. Това бе пълна подигравка с принципите и ценностите на олимпизма!
Браво на Тръмп за решителността с която върна нормалността в спорта. Уважение за нашата Светлана Каменова, която не само се изправи в битка с мъжа в нейната категория на олимпийските игри, но и стана лице на битката за защита на правата на жените в спорта.
Президентът Тръмп, като истински водач на свободния свят, постави нещата по местата им.
Мъже не трябва да се състезават с жени! Науката дава обяснение на всички патологии и никакви прекалени либерални възгледи и разбирания не трябва да са в противоречие с нея.
По време на кампанията си Тръмп установи, че обещанието му да “държи мъжете далеч от женските спортове” е намерило отзвук отвъд обичайните партийни граници. Повече от половината избиратели, анкетирани от AP VoteCast, заявиха, че подкрепата за правата на транссексуалните хора от правителството и обществото е отишла твърде далеч.
Заповедта в сряда, която съвпада с Националния ден на момичетата и жените в спорта, ще включва начина, по който администрацията му ще тълкува Title IX - законът, известен най-вече с ролята си за постигане на равенство между половете в спорта и предотвратяване на сексуалния тормоз в университетските кампуси", написа Кралев във фейсбук.

Гьоко обясни защо напуска Спартак (Вн)

Бившият треньор на Спартак (Варна) излезе с официално обръщение към феновете

Посланието на феновете на Левски към Любо Пенев обиколи света

Посланието на феновете на Левски към наставника на Локомотив София Любослав Пенев трогна социалните мрежи.

Цветомир Найденов: В ЦСКА 1948 няма резерви

Спонсорът на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, излезе с коментар по повод снощната домакинска победа с 2:1 над Ботев (Враца).

Скандал! Скриха контрола на Спартак (Пд)

Раководството на клуба не позволи на онлайн телевизия да излъчи срещата със Загорец (Нова Загора)

Цветомир Найденов: Аз съм топ треньор

Спонсорът на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов излезе с публикация във "Фейсбук", след като "червените" от  победиха Ботев (Враца) с 2:1

Кюстендилеца преди реванша с Карабах: Пълен стадион и ги пращаме да спят!

Лидерът на Сектор Г - Иван Велчев, публикува кратък пост след нулевото равенство между Карабах и ЦСКА в Баку снощи