Легенда на Левски: ЦСКА уреждаше мачове (ВИДЕО)

Легенда на Левски: ЦСКА уреждаше мачове (ВИДЕО)

Легендата на Левски Емил Спасов направи любопитни разкрития в подкаста на "сините" за мачове от миналото.

Легендата на Левски Емил Спасов направи любопитни разкрития в подкаста на "сините" за мачове от миналото. Емблематичният футболист разкри за предложения за уреждане на двубои, не скри и че големият съперник ЦСКА. 

“Да ви кажа предисторията. Седмица, може би пет-шест дена преди този мач, който сме в Петрич, на “Герена” идва моят бивш треньор в младежкия национален отбор Гришо Петков и стои в една кола и ме вика, за да не ни гледат, това е ясно, а той е треньор на Беласица. Викам “Гришо, какво става?”. Каза ми да седна вътре и че иска да говори с мен. Каза “Ние сме в тежко състояние, така, така, дай да уговорим нещо, да направим един равен, вас ви устройва, защото вие след това имате два мача, които ако победите, ставате шампиони, вие сте напред”. Една или две точки бяхме, колко бяхме пред ЦСКА не помня. Не искам да го крия и не искам да го казвам като факт, но Ники знае много добре, че ЦСКА си уреждаха поне три-четири мача в първенството, като това бяха сигурни четири или шест точки с армейските отбори. 

Ние играхме честно навсякъде, опитахме се да направим нещо във Варна, не успяхме и това е вторият вариант, в който можем да направим един равен, с който ние ставахме шампиони, още 83-та година при Добромир Жечев. Само че Бобата избяга като дявол от тамян и каза, че с такива работи не се занимава. Помощник му беше Кирил Ивков и с него отиваме при Данаил Николов и аз казвам всички тези неща, че имаме предложение и не е лошо да го приемем за равен, защото ние там последните години две или три срещи имаме само загуби. Викам му “Трудно се играе в Петрич, ритат ни като коне, лош терен, просто е невъзможно”. Той обаче постъпи доста глупаво и каза, че ние сме Левски и не можем да се плашим от отбор като Беласица, които са пред изпадане”, разказа Спасов.

 

Кметът на Враца зове за подкрепа срещу Левски! (ВИДЕО)

Кметът на Враца Калин Каменов, който иначе е фен на Левски, а в чужбина на Ливърпул призова феновете да подкрепят местния Ботев срещу "сините"

НФК Черно море след дербито: Честита победа, моряци!

„Честита победа, моряци!“

Цветомир Найденов скочи срещу „Жената с главно „Ж“ във ВАР буса“

„Изтръпнало корумпе в тежка кешова зависимост“

Ивелин Попов с призив към феновете на Ботев Пд

Капитанът на Ботев Пд Ивелин Попов отправи силен призив към феновете на клуба чрез официалната страница на клуба във фейсбук. 

Левски куфее в съблекалнята (ВИДЕО)

Левски показа бурната радост от съблекалнята на стадион "Банк Республика Арена"след победата с 2:0 нас Сабах и класирането за плейофа за Лигата на конференциите. 

Агитката на Черно море се готви за протест заради Спартак

"Моряците" искат средствата от Общината да бъдат поделени между двата клуба

Васил Колев с анализ за старта на сезона: Има един играч, който е над всички

Атанас Атанасов е №1 при треньорите

Филипов с нови разкрития за ЦСКА

Той атакува директора Радослав Златков

Кюстендилеца скочи срещу Мето Томанов

Лидерът на на фенове на ЦСКА Иван Велчев - Кюстендилеца нападна главния скаут на ЦСКА Методи Томанов.