Любо Пенев се бори за живота си

Любо Пенев се бори за живота си

Твоята борбеност и дух са пример за всички около теб

Любослав Пенев е в тежко здравословно състояние. Новината разкри Валери Божинов в своите профили в социалните мрежи, след като в същия ден подобна информация се появи и в Lupa.bg, където се твърди, че става въпрос за онкологично заболяване.

Пенев е в Германия, където се е подложил на лечение. 

 "Искам да знаеш, че не си сам в тази битка. До теб стоят хора, които те обичат, които вярват в теб и които всеки ден изпращат мислите си към теб, с надежда, с доброта и с искрено желание да те видят отново спокоен, здрав и усмихнат. Твоята борбеност и дух са пример за всички около теб", написа Валери Божинов в профила си във Фейсбук, публикувайки снимка на Любослав Пенев.

Припомняме, че тежко е и състоянието на Борислав Михайлов. Бившият капитан на България и дългогодишен президент на БФС получи инсулт и в момента е настанен в болница в София.

 

Илиян Филипов махна такси при подрастващите в Ботев Пд

"Защото вярвам, че всяко дете трябва да има равен шанс да тренира и да се развива"

Ботев Пловдив организира "Ботев марш"

Ботев Пловдив организира "Ботев марш" във връзка с честванията на 2 юни - Деня на Ботев и на загиналите за свободата и независимостта на България. Това обявиха от клуба.

Официално: Илиан Илиев-младши се раздели с ЦСКА

Той стори това с емоционален коментар

Футболист на Локо Пд с емоционално послание след загубената Купа от ЦСКА

Младият футболист на Локомотив Пловдив Севи Идриз публикува емоционално послание в социалните мрежи след загубения финал за Купата на България срещу ЦСКА.

Цветомир Найденов с коментар за съдийските назначения

Босът на ЦСКА 1948 с култови фрази за реферите на Лудогорец – ЦСКА

ЦСКА: Има само една посока - напред!

"Заедно ще продължим да пишем история", написаха от клуба