НКП на Левски с остра реакция срещу политик

НКП на Левски с остра реакция срещу политик

Ето какво заявиха привържениците на "сините"

НКП на Левски излезе с остра позиция. Това се случва след като стана ясно, че посред нощ е извършено посегателство срещу Паметника на Съветската армия.

Феновете на Левски пишат, че Националният клуб на привържениците на Левски има дългогодишна и последователна позиция в подкрепа на "демонтажа на срамния и унизителен окупаторски паметник в Княжеската градина".

НКП заявява на лидера на партия "Възраждане", че не е редно да нарича публиката на Левски "еничари".

Ето какво гласи позицията им:

Националният клуб на привържениците на Левски има дългогодишна и последователна позиция в подкрепа на демонтажа на срамния и унизителен окупаторски паметник в Княжеската градина. Без да влизаме надълбоко в ямата, наречена българска политика, искаме да заявим на лидера на партия "Възраждане", че да наричаш публиката на Левски "еничари", далеч не е полезно за политическата кариера, а и за здравето.
"С паметник стърчиш ни на главата и скверниш небето и земята!"
 

И Божинов с призив към Боби Михайлов

Бившият нападател със силно послание

Стилиян Петров със силни думи към Боби Михайлов

Ще се справиш!, написа бившият капитан на България

ЦСКА надига глава: Благодарим, армейци

От ЦСКА пуснаха видеоклип с избрани моменти от вчерашната победа над Ботев Пловдив с 2:1.

Филип Кръстев на фокус в BBС

Халфът вкара за България

Наша гимнастичка се сбогува с индивидуалната си кариера

Националката по художествена гимнастика Магдалена Вълкова написа емоционален пост в Инстаграм, с който отбелязва края на кариерата си като индивидуална състезателка. 

Цветомир Найденов: Чернев може да си направи хеттрик

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, излезе с любопитен пост в социалните мрежи минути след загубата на България с 0:2 в гостуването на Турция

Цветомир Найденов хвали младок от ЦСКА 1948

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов поздрави един от най-перспективните играчи на клуба — Марто Бойчев.

Левски след 0:1 от ЦСКА: Обещаваме – футболът ще победи

„Заедно в победите. Още по-сплотени в загубите“, пишат „сините“

Директор в Левски: Трябва да приемем загубата от ЦСКА с достойнство

Влади Въргала също коментира поражението на „сините“ в дербито