Рик Джонатън се сбогува с Лудогорец

Рик Джонатън се сбогува с Лудогорец

Рик Джонатан се сбогува с Лудогорец. Той направи това чрез публикация в социалните мрежи, след като беше трансфериран в аржентинския вицешампион Тайерес де Кордоба. 

“Какво да опиша 3 години история в един текст?

Имаше много моменти, много истории, но това, което съм сигурен е, че ще нося Лудогорец завинаги в сърцето си. От 2022 г. създадох много приятели, работих с различни професионалисти, губех, печелех, учех и гарантирам, че ще живея отново и че това, че съм тук, е от съществено значение за моето професионално и лично израстване. Въпреки всички проблеми, тук бях наистина много щастлив! Играх във важни мачове, вкарах най-важните голове в кариерата си досега и все пак имах честта да бъда шампион и да пиша история за клуба. И преминах през най-трудния етап в кариерата си (скъсани кръстни връзки), но също така бях прегърнат и приет от всички!

Искам да се сбогувам и да ви благодаря, защото от дъното на сърцето си съм благодарен, че носих тази фланелка, която почитах и на която се посветих толкова много. Моите искрени благодарности на всички за съобщенията за подкрепа, любовта и мотивацията да вдигна главата си и да продължа напред. Животът ни е съставен от етапи и аз съм на път да започна нов в кариерата си. Дойде време да започна отначало, но признавам, че когато си спомням за аплодисментите и скандиранията “САМО ЛУДОГОРЕЦ!!!”, този копнеж ще удари! Най-накрая копнежът ще остане!

Благодаря, Лудогорец! Ще се видим скоро…”, написа Рик

Феновете на Черно море: Тренер, ние сме зад теб!

Ето какво споделиха привържениците на варненци

Култов фен на Пирин: Ако съм президент, утре всички на полиграфа

Култовият фен на Пирин Благоевград – Констанитн Капчин, изрази сериозни съмнения в морала и поведението на играчите на любимия му тим срещу Вихрен Сандански.

Директор в Левски скочи срещу Алекс Колев

„Човек, който не може да си спре топката или няма едно смислено отиграване, докато се разхожда по терена ръкомахайки“

Божидар Искренов: Надявам се националите да зарадват всички българи

Световната квалификация България - Испания е довечера от 21:45 часа в София

Сестри Стоеви: Това лято ни научи много, имаме какво още да покажем

Бадминтонистките Габриела и Стефани Стоеви направиха равносметка на изминалия сезон след 5-ото си място на Световното първенство

От ЦСКА 1948: Време е да покажем характер и да търсим нова победа!

„Армейците са готови за битка“, пишат от Бистрица

Стоичков: Не ходете на стадиона заради Испания, а да подкрепите нашия отбор

Силни думи на Камата преди мача с испанците

"Армията" светна (ВИДЕО)

Строящият се стадион на ЦСКА светна. Това стана видно от снимки в профила на My Sofia във Фейсбук.

Цветомир Найденов и треньор от Втора лига с култов диалог

„Вълшебният мустак“ цъфна в центъра на София