Рикардиньо посвети гол на починалия си баща

Рикардиньо посвети гол на починалия си баща

Вижте подробности

Нападателят на Левски - Рикардиньо, посвети гола си при победата над Славия на своя баща, който преди време стана жертва на ковид пандемията. Рикардо Виана Фильо, както е цялото име на бразилеца, изля душата си по повод 3-годишнината от смъртта му. Баща му е бивш полицай и това обяснява начина, по който футболистът празнува попаденията си.

Ето какво написа Рикардиньо в Инстаграм:

"Днес се навършват три години, откакто баща ми почина. Моят гол срещу Славия и всички останали, които ще вкарам в живота си, са за теб. Никога няма да спра да те почитам и в радостта си. Нося твоето име, кръвта ти, усмивката ти. Имам цялата чест и гордост на този свят да кажа: Аз съм твоят син. Продължавай да ни пазиш и напътстваш отгоре. Липсваш ни толкова много, ще се видим някой ден. Мой герой, обичам те!"

Семейството на Рикардиньо, който скоро ще навърши 23 г., е изключително сплотено. При идването си в Левски в началото на 2023 г. той бе придружаван от майка си Вера Лучия и сестрите си Карина и Катарине, които го подкрепяха в София повече от месец.

 
 
 
Вижте тази публикация в Instagram.

Публикация, споделена от Ricardinho (@ricardinho.viana)

Майката на бореца, запалил скандала в Сливен: Ще довърша започнатото

Децата ми са спортисти от години, никога не е имало такива разпри, пише Севда Илиева

Пореден култов пост на Цветомир Найденов за ЦСКА 1948

Финансовият спонсор на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов публикува поредния си коментар във Facebook, като този път фокусът бе върху бюджета на клуба.

Легендата Любослав Пенев се завърна в България

С медицински полет, осигурен от собственика на ЦСКА

Божинов със силни думи към сина си (ВИДЕО)

Важен момент, както за теб, така и за мен, написа бившият национал

8888.bg става партньор на Световната купа по сноуборд Банско 2026

Вижте какви изненади очакват феновете

За поредна година Fibank подкрепя стартовете на Световната купа по сноуборд в Банско

Fibank (Първа инвестиционна банка) за поредна година подкрепя стартовете от Световната купа по сноуборд, които ще се проведат на 17 и 18 януари 2026 г. в най-добрия ски курорт в България - Банско