Руди Гела налетял на депутат

Руди Гела налетял на депутат

Отново батални сцени в Парламента

Отново батални сцени в Народното събрание – този път обаче извън обхвата на камерите. Депутатът от ПП/ДБ Искрен Митев е бил нападнат от бившия си колега от „промяната“ и настоящ независим Радостин Василев.

Грозната случка се е разиграла зад гърба на председателя на НС Росен Желязков, където има вход на пленарната зала и е мъртва точка за депутати и журналисти, които нямат видимост от залата. Според очевидци, всичко е станало в края на парламентарния контрол на премиера Николай Денков. Радостин Василев настоявал да получи втори въпрос към министър председателя, но бива отрязан.

В същото време Искрен Митев и Настимир Ананиев излизат от залата и Митев подвиква нещо на Василев, който тръгва след него. Преди хората наоколо да се усетят какво се случва, Митев бил ударен два пъти с юмрук, твърдят свидетели. После двамата били разтървани.

Пред „24 часа“ Митев отрече да е пострадал от юмруците на бившия си колега.

„Радостин Василев ми посегна два пъти, но не успя да ме удари, квесторите и колегата Настимир Ананиев го спряха. Блъсна ме на влизане в залата с рамо, след което ми посегна, ръката му стигна почти до мен, но не ме удари“, обясни Митев.

Случаят бил отнесен до ръководството на Народното събрание.

 

И Божинов с призив към Боби Михайлов

Бившият нападател със силно послание

Стилиян Петров със силни думи към Боби Михайлов

Ще се справиш!, написа бившият капитан на България

ЦСКА надига глава: Благодарим, армейци

От ЦСКА пуснаха видеоклип с избрани моменти от вчерашната победа над Ботев Пловдив с 2:1.

Филип Кръстев на фокус в BBС

Халфът вкара за България

Наша гимнастичка се сбогува с индивидуалната си кариера

Националката по художествена гимнастика Магдалена Вълкова написа емоционален пост в Инстаграм, с който отбелязва края на кариерата си като индивидуална състезателка. 

Цветомир Найденов: Чернев може да си направи хеттрик

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, излезе с любопитен пост в социалните мрежи минути след загубата на България с 0:2 в гостуването на Турция

Цветомир Найденов хвали младок от ЦСКА 1948

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов поздрави един от най-перспективните играчи на клуба — Марто Бойчев.

Левски след 0:1 от ЦСКА: Обещаваме – футболът ще победи

„Заедно в победите. Още по-сплотени в загубите“, пишат „сините“

Директор в Левски: Трябва да приемем загубата от ЦСКА с достойнство

Влади Въргала също коментира поражението на „сините“ в дербито