Селекцията в ЦСКА 1948 продължава с португалец

Селекцията в ЦСКА 1948 продължава с португалец

Селекцията в ЦСКА 1948 продължава с португалеца Фредерик Масиел.

Трансферът на 31-годишния футболист беше анонсиран от спонсора на "червените" Цветомир Найденов. 

Масиел пристига в Бистрица от румънския Оцелул Галац със свободен трансфер, след като договорът му изтича в края на месеца. Той се подвизава по двете крила. 

Кариерата на Фредерик Масиел преминава през втория отбор на Порто, белгийския Мускрон, Морейрензе, Жил Висенте, Варзим, Лауроса, Тореензе и Оцелул. 

През миналия сезон Масиел вкара 6 гола и направи 8 асистенции в 41 мача за румънския клуб. 

"Че фаче, Майсторе", написа Найденов в социалните мрежи. 

Според букмейкъра efbet ЦСКА 1948 е фаворит като домакин на Арда в първия кръг на новото първенство. Вероятността за успех на "червените" е 44,4 процента. Шансовете за равенство на стадиона в Бистрица са 31,7%, а за успех на Арда 33,9%.

И Божинов с призив към Боби Михайлов

Бившият нападател със силно послание

Стилиян Петров със силни думи към Боби Михайлов

Ще се справиш!, написа бившият капитан на България

ЦСКА надига глава: Благодарим, армейци

От ЦСКА пуснаха видеоклип с избрани моменти от вчерашната победа над Ботев Пловдив с 2:1.

Филип Кръстев на фокус в BBС

Халфът вкара за България

Наша гимнастичка се сбогува с индивидуалната си кариера

Националката по художествена гимнастика Магдалена Вълкова написа емоционален пост в Инстаграм, с който отбелязва края на кариерата си като индивидуална състезателка. 

Цветомир Найденов: Чернев може да си направи хеттрик

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 – Цветомир Найденов, излезе с любопитен пост в социалните мрежи минути след загубата на България с 0:2 в гостуването на Турция

Цветомир Найденов хвали младок от ЦСКА 1948

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов поздрави един от най-перспективните играчи на клуба — Марто Бойчев.

Левски след 0:1 от ЦСКА: Обещаваме – футболът ще победи

„Заедно в победите. Още по-сплотени в загубите“, пишат „сините“

Директор в Левски: Трябва да приемем загубата от ЦСКА с достойнство

Влади Въргала също коментира поражението на „сините“ в дербито