"Син" журналист прогнозира смяната на треньора Костов

"Син" журналист прогнозира смяната на треньора Костов

Вижте подробности

„Изразявам обосновано предположение, че Николай Костов няма да е треньор на Левски твърде дълго. Вече е вкарал ръководството в прекалено тежки размисли и страсти.“

Това пише популярният спортен журналист Желю Станков в коментар за в-к "Тема спорт", част от който самият той публикува в социалната мрежа „Фейсбук“.

„Феновете сами могат да направят сравнение какво представляваше Левски с Пламен Андреев, който носеше с достойнство капитанската лента, с Петрис и Цунами по флангове в ариергарда, с Кордоба и Сонко в центъра на отбраната, с Жоро Миланов, Анди Краев и Филип Кръстев в средата на терена и напред с Велтон, Роналдо и Бари, впоследствие Рикардиньо“, пише той.

„Е, ако някой намери дори минимални прилики между онази машина за футбол и това, което сега подготвя Николай Костов за бъдещите си велики дела, той ще получи нобелова награда за футбол.“

Камата: Почивай в мир, бате Джони!

Стоичков емоционален след тъжната вест

Шефът на атлетиката похвали състезателите за резултатите им на държавното

Президентът на Българската федерация по лека атлетика Георги Павлов бе изключително доволен от показаното от българските състезатели в първия ден на Държавното първенство

Бивш играч на Левски спря с футбола

Жоазиньо обяви новината в социалните мрежи

Фенове повалиха Меси на земята

Легандата на световния футбол -  Лионел Меси отбеляза дузпа в 69-ата минута, като тага осигури победата на Интер Маями с 2:1 над еквадорския Индепендиенте дел Вале в приятелски мач, игран в Пуерто Рико пред около 20 000 зрители.

Кметът на Враца: Ако не подкрепяте, то по-добре да имаме само школа

Калин Каменов с емоционална позиция

Найденов горд: Ла Бонбонера е готова

Двубоят стартира в 16.45 часа