Стоичков: Най-великият за всички времена е в Маями!

Стоичков: Най-великият за всички времена е в Маями!

Камата отрази пристигането на Лео в САЩ

Легендата на Барселона и българския футбол Христо Стоичков отрази пристигането на Лео Меси в Интер Маями.

От години насам Стоичков живее в града и нямаше как да не бъде близо при представянето на аржентинеца, който предпочете „розовите“ пред завръщане на „Камп Ноу“.

„Най-великият за всички времена вече е в Маями! Oтвoри се напълно нова страница на Major League Soccer (MLS)! Добре дошъл, Leo Messi!“, написа Камата.

Стоичков качи и снимка, на която с Меси позират с трофеи „Златната топка“. Стоичков е носител на отличието за 1994 г., а Меси има рекордните 7 „Топки“.

Посланието на феновете на Левски към Любо Пенев обиколи света

Посланието на феновете на Левски към наставника на Локомотив София Любослав Пенев трогна социалните мрежи.

Цветомир Найденов: В ЦСКА 1948 няма резерви

Спонсорът на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов, излезе с коментар по повод снощната домакинска победа с 2:1 над Ботев (Враца).

Скандал! Скриха контрола на Спартак (Пд)

Раководството на клуба не позволи на онлайн телевизия да излъчи срещата със Загорец (Нова Загора)

Цветомир Найденов: Аз съм топ треньор

Спонсорът на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов излезе с публикация във "Фейсбук", след като "червените" от  победиха Ботев (Враца) с 2:1

Кюстендилеца преди реванша с Карабах: Пълен стадион и ги пращаме да спят!

Лидерът на Сектор Г - Иван Велчев, публикува кратък пост след нулевото равенство между Карабах и ЦСКА в Баку снощи

Цветомир Найденов оцени шансовете за победа на Лудогорец и "Торпедо от Ловеч"

Вижте какво написан спонсорът на ЦСКА 1948