Цветомир Найденов хвали Никола Илиев: Браво, майсторе!

Цветомир Найденов хвали Никола Илиев: Браво, майсторе!

Халфът вкара победния гол за младежите ни срещу Израел

Благодетелят на ЦСКА 1948 - Цветомир Найденов използва профила си в социалните мрежи, за да поздрави халфа на "червените" Никола Илиев, който се превърна в герой за младежкия ни национален отбор в мача срещу Израел. 

Младите "лъвове" постигнаха авторитетна победа с 1:0 над завършилите на трето място на Европейското първенство тази година. 

"Браво, майсторе!", написа Найденов, като беше споделил и поста на ЦСКА 1948 по случая.

Иван Пашов: Чувства ли се изолирана Община Пловдив от спортния живот в града?

Бизнесменът публикува странно писмо до спортните клубове. "На тепиха съм научил едно – силният не плаши. Силният се доказва", пише Пашов

Тартор на феновете в ЦСКА с мощна атака срещу Христо Янев

Вижте подробности

И синът на Батков скочи на Божков

Тодор Тодоров Батков, син на бившия президент и собственик на Левски, публикува остър коментар в личния си профил във Facebook по повод последния казус между сините и Васил Божков.

Любо Младежа с мощна атака срещу Сираков

Вижте какво заяви популярният фен на Левски в социалните мрежи

Цварц на прощаване с Локо Пд: Не напуснах заради заплахи!

„Някои хора в клуба не приеха раздялата“, пише новият нападател на ЦСКА

Цветомир Найденов към Крушарски: Обирай балъците

Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов взе отношение по трансфера на Жоел Цварц, който премина от Локомотив (Пд) в ЦСКА.