Васил Колев: Вълкът е мъдър!

Васил Колев: Вълкът е мъдър!

Журналистът отново иронизира Левски след писмото от ФИФА

Спортният журналист Васил Колев не пропусна възможността да иронизира Левски още веднъж. От "Герена" се похвалиха, че са получили похвала от ФИФА за участие в семинар на ФИФА.
 
Съобщението:
Братя и сестри,
Ето че всичко, за което ви говори нашият предводител Вълкът години наред започва да се материализира! Лично г-н Шот от ФИФА изтъкна ролята на вещото ръководство на Вълкът, нашият Спасител. Това писмо на ФИФА показва, че само случайността е попречила на нашите най-елитни треньори да създадат световен талант от калибъра на Килиан Мбапе или Ламин Ямал. Само случайността е попречила и нашият отбор да стане шампион, ако не при мъжете, то поне при юношите. Да, братя и сестри, Вълкът е мъдър! Чак сега можете да оцените желанието на Вълка да пуснем играчи от отбора до 13 години срещу Лудогорец, защото е сигурно, че под ръководството на най-елитните ни треньори, тези от отбора до 16 години щяха да обезсмислят интригата в онзи злополучен мач! Всичко това, братя и сестри, беше доказано в Меката на иновациите в световния футбол - базата в Бояна.
И тъй като тази вест идва в навечерието на ключовия мач от подготовката ни за новия сезон срещу Спортист Своге, нека да благодарим още веднъж на нашия предводител и спасител, Вълка, защото без него сме загубени!
Както той мъдро изрече - на Левски му е необходим само късмет. Или както би казал г-н Боримиров в свое паралелно изказване - страдаме от тотална липса на малшанс! След победата в мача с НАП, можем да отбележим и пълния успех в битката с чиновниците на ФИФА!

Васил Колев се оплака от брутална атака на Илиана Раева

Вижте какво написа той

Васил Колев: Опростачването сред част от публиката на Левски добива шокиращи размери

Спортният журналист Васил Колев сподели отново мнението си по актуална тема около "сините" - избирането на цвета за резервния екип догодина

Кралев: Хората от Промяната съсипаха тотото

Цялата отговорност за гафа с числото 41 в играта 5/35 е на изпълнителния директор Георги Тарлеков

Добра новина! Контузията на Миткова не е сериозна

Това обяви треньорът й Ивайло Русенов във фейсбук

Александра Начева: Щастлива, че затварям тази страница от живота си

„Днес беше последната ми физиотерапия… 7 месеца, кога минаха…“

След победа на корта: Имате ли огънче?

Латинос спечели сет в Маями и си запали цигара на корта

Божинов с призив: Националният отбор има нужда от вас

Бившият футболист ще бъде на стадиона срещу Ирландия

Гришо призна каква цел преследва в тениса

Димитров на официална вечеря в Маями

Цял свят говори за гафа на Арда

Световни медии пишат за минутата мълчание за жив фен