Дунав ще тества двама от Сливен

Дунав ще тества двама от Сливен

Радослав Комитов ще бъде футболист на Дунав поне още един сезон. След сбирката във вторник най-стабилният защитник на русенския отбор си тръгна от стадиона с обяснението, че иска да помисли дали си заслужава да върви напред с екипа в синьо.

Радослав Комитов ще бъде футболист на Дунав поне още един сезон. След сбирката във вторник най-стабилният защитник на русенския отбор си тръгна от стадиона с обяснението, че иска да помисли дали си заслужава да върви напред с екипа в синьо. Още същата вечер членът на УС на клуба Валентин Христов разговарял наново с него и Радо потвърдил, че ще остане.
 

Христов събра вчера спортно-техническия щаб за разговор, свързан с подготовката и селекцията. Той поиска да разбере какви са плановете на Миронов по освежаване на състава със скромните финансови възможности на клуба. „И да искаме, няма как да заложим на гръмка селекция. Първите хора на проби ще са две момчета от Сливен. Те идват от дублиращия състав на своя клуб. Якуб Халилов е халф, а Ивайло Антонов - опорен полузащитник", обясни Миронов, цитиран от „Тема Спорт”. 

ЦСКА, Левски и Лудогорец следят талант на Славия

Грандовете влизат в зимна битка за Балов, разкри бащата на таланта

Бивш играч на Монако пред изненадващ подпис в България

Деян Кузманович преговаря с клубове от Втора лига

Локомотив (Пловдив) с коледно обръщение към феновете си

"Благодарим Ви за подкрепата през изминалите 12 месеца!", пишат от Локо (Пд)

Отбори от Първа и Втора лига искат халф на Черно море

Мартин Милушев е обвързан с Черно море до идното лято

Ерик Маркус: Труден мач за Лудогорец

"Дойдохме с целта да спечелим и да продължим напред"

Младен Стоев: Септември не стоя лошо срещу Лудогорец

„Успеваемостта ни беше доста ниска.“

От Лудогорец: Нуждаем се от още повече качество

„Започнахме много добре.“

Лудогорец мина "транзит" през Септември - 3:1 (ВИДЕО)

Квадво Дуа с нови два гола

Славия съобщи кога започва зимна подготовка

В първия си официален двубой за 2026 година „белите“