Пирин (Гоце Делчев) отложи с два дни старта на зимната си подготовка

Пирин (Гоце Делчев) отложи с два дни старта на зимната си подготовка

Втородивизионния Пирин (Гоце Делчев) официално отложи с два дни стартът на зимната си подготовка. Така вместо днес от 14 часа, възпитаниците на треньора Йордан Боздански се събират за първото си заниамние в сряда -14 януари по същото време.

Втородивизионния Пирин (Гоце Делчев) официално отложи с два дни стартът на зимната си подготовка. Така вместо днес от 14 часа, възпитаниците на треньора Йордан Боздански се събират за първото си заниамние в сряда -14 януари по същото време.

Причина за отлагането на старта според изпълнителния директор на "неврокопчани" Иван Близнаков е студеното време, както и закъснението на новата екипировка, която все още не е пристигнала в Гоце Делчев. Клубният началник каза за Novsport.com, че в сряда очаква две нови имена в отбора. Единият е защитникът Радослав Калоянов, който пристига от третодивизионния Пирин (Разлог), а другият е централен нападател на 25 години, който е преминал през пловдивските отбори на Спартак и Ботев но пожела да запази името му в тайна до първата тренировка.


Двамата се очаква да бъдат достойни заместници на тримата футболисти с които отборът ще се раздели по взаимно съгласие на предстоящия арбитраж на БФС. Това са Абди Абдиков, Димитър Крушовски и Румен Лапантов. Близнаков заяви още, че не изключва вариантът от клуба да си тръгнат и други футболисти. В сряда се очаква ръководството на Пирин (Гоце Делчев) да изплати и по две заплати на своите футболисти за есенния полусезон. Отборът ще се готви по време на първият етап от подготовката си на профилакториума в Огняново, като по-това време ще изиграе 4 контролни срещи/.

Ботев (Враца) почете  паметта на Илия Вълов

Ботев (Враца) почете паметта на бившия си треньор и легендарен вратар Илия Вълов

Проблем в Левски! Бурас пропуска реванша с Борац

Един от най-важните футболисти на Левски – Акрам Бурас, почти сигурно няма да бъде на разположение за реванша срещу Борац Баня Лука утре.

Българският футбол се обединява в подкрепа на Натали-Ирен

Българският футболен съюз подкрепя благотворителната кампания в помощ на 2-годишната Натали-Ирен от Варна, която се бори с изключително рядкото генетично заболяване Метахроматична левкодистрофия.

Ботев Пд удължи договора на защитник

Централният защитник Симеон Петров подписа нов договор с Ботев (Пловдив), съобщиха от футболния клуб.

Гриша Ганчев с шокиращи разкрития за купени мачове в България (ВИДЕО)

Левски купиха 14 , ние купихме 12

Официално: Спартак (Варна) представи Ахмед Ахмедов

Ръководството на Спартак Варна обяви официално трансфера на нападателя Ахмед Ахмедов.