Маса: Без мръсни номера на финала

Пилотът на Ферари Фелипе Маса опроверга предположенията, че възнамерява да прибегне до непозволени номера в борбата за титлата, която го изправя в люта битка срещу британеца Люис Хамилтън.

Пилотът на Ферари Фелипе Маса обеща да играе напълно по правилата в предстоящия последен кръг от шампионата, съобщава електронното издание formula1.bg. Бразилецът опроверга предположенията, че възнамерява да прибегне до непозволени номера в борбата за титлата, която го изправя в люта битка срещу британеца Люис Хамилтън.
23-годишният пилот на Макларън е на седем точки пред Маса и се налага само да завърши в топ пет, за да стане шампион.
"Играта на мръсни номера никога не е била част от кариерата ми. Не искам да спечеля световната титла по подобен начин", сподели Фелипе. "Единственото нещо, за което мисля сега, е спечелването на домашната Гран при. Останалото не зависи от мен. Ако стана шампион, това ще бъде като сбъдната мечта за мен. Ако пък нещата не се получат, няма проблем, ще пробвам отново следващата година", завърши бразилецът.

Още от Формула 1

Младокът впечатлява в Алфа Таури след като замени Даниел Рикардо

Нидерландецът с триумф и в Япония

Цунадо и Рикиардо остават в отбора и за следващия сезон

Нидерландецът беше безкомпромисен в квалификацията на "Сузука"

Нидерландецът беше недостижим в квалификацията на "Сузука"

Единственият, който е получил разрешение е Андрети Глоубъл

Нидерландецът е без проблеми в Япония този уикенд

Германецът е без отбор през този сезон във Формула 1

Вижте подробности

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки