Евгени Иванов пред Novsport.com: На 99% ще се откажа от активна спортна дейност след края на сезона (аудио)

Евгени Иванов пред Novsport.com: На 99% ще се откажа от активна спортна дейност след края на сезона (аудио)

"Аз обаче мисля да остана във волейбола, защото имам много опит в този спорт и се надявам да го вградя в по-нататъшната си кариера", каза още Пушката

Централният блокировач на ЦСКА Евгени Иванов-Пушката даде интервю за Novsport.com след загубата на неговия отбор от Монтана с 3:1.

Това бе последния мач от редовния сезон в кариерата на бившия национал. След срещите за Купата на България и плейофите за 38-годишният волейболист ще преустанови активна състезателна дейност.

Затова призна самият той пред нашата медия, като не пропусна да подчертае, че децата са бъдещето на всеки един спорт и от тази гледна точка е истински щастлив от факта, че в залите има много подрастващи, които го спират за автограф.

„Доставя ми истинско удоволствие да виждам, че има малки деца тук и те са запалени по спорта, а всеки един жест отстрана на спортистите е една инвестиция в бъдещето”, каза Иванов, след което бе попитан дали ще се откаже от спорта след края на настоящия сезон.

„Да, най-вероятно ще прекратя активната си кариера. Да не кажа на 100, но на 99% ще се откажа от активна спортна дейност след края на сезона.

Аз обаче мисля да остана във волейбола, защото имам много опит в този спорт и се надявам да го вградя в по-нататъшната си кариера.”

Цялото интервю на Евгени Иванов може да чуете в прикачения аудио-файл!

Ангел Червенков: Искам Миньор да става все по-стабилен отбор

Вижте мнението на треньора след трите поредни победи на "чуковете"

Стоичков: Филипов и Орманджиев се провалиха! Вярвам на Томанов!

БЛИЦ потърси мегазвездата Христо Стоичков, за да чуе неговата истина за кризата в ЦСКА!

Иван Иванов: Имаме страхотна възможност да победим Финландия

Най-трудните стъпки в тениса е да пораснеш психически

Александър Василев: Горд съм да представям България

„За мен това е сбъдната мечта“, заяви тенисистът преди двубоя ни с Финландия за Купа "Дейвис"

Никола Цолов: Поставям висока оценка на сезона

„Прибирам се за кратко в България, но подготовката ми продължава“

Вратарят на Локо Сф: Петър Колев е причината още да съм във футбола

Мартин Величков е в клуба само от два месеца, но вече е основен избор под рамката, като до седмия кръг той и Димитър Евтимов са вратарите с най-много сухи мрежи – по 4.

Търдин: Трябваше да подобря много неща в Левски

"Щастлив съм тук", каза халфът

Веласкес: Нивото на Испания е изумително

„Говорим за един от най-добрите национални отбори в света"

Ясен Петров: България има право да мечтае

Бившият селекционер на националния отбор Ясен Петров даде интервю пред „Тема Спорт“, в което сподели очакванията си за домакинството на Испания.