Ботев победи съгражданите си от Марица в контрола

Ботев (Пловдив) записа победа в последната си контрола преди началото на шампионата в „А” група. Днес „канарчетата” се наложиха с минималното 1:0 над съгражданите си от Марица. Любопитното в мача бе, че нямаше странични съдии.

Единственото попадение в срещата бе дело на ганаеца Ерик Кабу в 39-ата минута, след като засече центриране на Темиле от корнер. Малко преди гола главния арбитър Бекяров отмени гол на юношеския национал Рангел Абушев заради засада. През втората част ново попадение на Марица бе отменено, като този път засадата бе на Емил Стоев.