Тоти аут за дербито с Ювентус

Тоти аут за дербито с Ювентус

Капитанът на Рома Франческо Тоти няма да играе в дербито с Ювентус от поредния кръг в италианската Серия "А", съобщава goal.com.

Капитанът на Рома Франческо Тоти няма да играе в дербито с Ювентус от поредния кръг в италианската Серия "А", съобщава goal.com. Тоти все още не е напълно възстановен от контузията в коляното, която му попречи да играе в повечето срещи на тима от началото на сезона. Халфът взе участие в тренировката на Рома днес, но след като получи болки, бе принуден да я прекрати преждевременно. След допълнителни тестове ще се разбере колко сериозна е травмата. "Принцът на Рим" щеше да изиграе своя мач №400 за Рома срещу "старата госпожа".
Барселона изпраща Тер Щеген в Жирона?

Германският вратар Марк-Андре тер Щеген може да продължи кариерата си в Жирона, пише каталунският вестник "Спорт"

Киву: Готови сме да продължим така

Кристиан Киву предупреди, че Интер е "готов за битка" след победата като гост на Аталанта с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Серия А

Уест Хем ще прави нова треньорска смяна

Уест Хем може да смени мениджъра си за втори път този сезон

Манчестър Сити се приближава до Семеньо

Ганаецът иска да вземе решение за бъдещето си до 1 януари

Фатална грешка на Аталанта подари върха на Интер (ВИДЕО)

"Нерадзурите" посрещат 2026 година като лидер в класирането

Гасперини каза защо пуска Дибала, а не Фъргюсън

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини обясни защо би предпочел да разчита на опитния Пауло Дибала пред младия Евън Фъргюсън за позицията на централен нападател, ако физическото състояние на аржентинеца му позволява