Маурицио Тромбета: Този мач е най-важен за нас

Маурицио Тромбета: Този мач е най-важен за нас

Нормално е да имаме проблеми във вътрешното първенство, след като играем и в лигата, смята специалистът

Треньорът на румънския шампион Клуж Маурицио Тромбета  смята, че мачът срещу Бордо ще се окаже решаващ за това как ще завърши отбора му в групата. Това съобщава официалният сайт на клуба.

 

"Ние ще изиграем един много важен мач, който ще определи нашето класиране в групата, тъй като Бордо е наш пряк конкурент. Имаме страхотен отбор и постигнахме важна победа в Румъния в последния кръг, но ме притеснява контузията на Диди, което е голям проблем за мен. Както казах преди, тази среща е решителна, както всички други и трябва да постигнем успех в нея. Мисля, че е нормално да показваме по-слаби резултати във вътрешното първенство, но това е само временно. Играта на отбора ще бъда много по-бърза отколкото в мача срещу Унирея. Надявам се домакинството да бъде предимство за нас", заяви Тромбета.  

Бивш треньор на ЦСКА пое Анортозис

Бившият треньор треньор на ЦСКА (София) Нестор Ел Маестро ще поеме кипърския Анортозис (Фамагуста) от новия сезон, съобщава сайтът 24sports.com.cy.

Като по филмите: Белгия с магичен обрат над Сенегал (ВИДЕО)

“Червените дяволи” губеха с 0:2 до 85-ата минута

Борац обяви сериозен интерес към мача с Левски

От Борац Баня Лука обявиха, че интересът към предстоящия мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига срещу Левски е огромен.

Антонио Конте е готов да застане начело на Италия

С цел отново да застане начело на националния отбор по футбол на Италия, Антонио Конте има готовност да се съгласи на сериозно редуциране на финансовите си претенции.

Официално: ЦСКА 1948 обяви първи нов, подписа с тунизийски халф

Моатаз Земземи парафира с вицешампионите

Официално: Барселона преподписа с Андреас Кристенсен за още две години

Клубът анонсира новината в своите мрежи