ОФИЦИАЛНО: Бризбейн представи Роби Фаулър

ОФИЦИАЛНО: Бризбейн представи Роби Фаулър

Много съм щастлив, че се завръщам тук, обяви легендата на Ливърпул

Легендатана Ливърпул Роби Фаулър беше официално представен като мениджър на австралийския Бризбейн. Договорът на бившия нападател е за срок от две години и започва да тече от началото на новия сезон в местната лига.

 
Това няма да бъде първият престой на 44-годишният Фаулър в Австралия. Преди време той носи екипите на Норт Куийнсланд Фюри и Пърт Глори.
 
„С нетърпение очаквам това предизвикателство и съм твърдо решен да донеса успех на този клуб с история в А-Лигата. Аз и семейството ми вече сме живели в Куийнсланд, и съм много щастлив, че се завръщам тук, за да бъда част от семейството на Бризбейн”, заяви Фаулър при представянето си.
 
През 2011 година Фаулър бе играещ мениджър за тайландския Муангтонг Юнайтед, преди година по-късно да сложи край на кариерата си.
Сенегал заведе дело в Лозана за отнетата титла от КАН

Адвокатите на националния отбор ще дадат пресконференция в Париж

Берое се похвали с национал

Защитникът на Берое Тижан Сона е получил повиквателна за националния отбор на Гамбия, съобщиха от старозагорския клуб на своята официална страница във Фейсбук.

Соломоновите острови излизат срещу България с временен треньор и футболисти от един клуб

Националите ни пристигнаха днес в Джакарта след пътуване, което продължи 15 часа и 25 минути

Аржентина остана без бранител, взе друг от Ривър Плейт

Защитникът Леонардо Балерди е аут за мачовете с Мавритания и Замбия

Бразилия остана без основен защитник

Контузеният бранител на Арсенал отпадна от националния отбор

Масчерано: Няма да пазя Меси заради Световното

Старши треньорът на Интер Маями - Хавиер Масчерано, не планира да даде почивка на капитана си Лионел Меси в периода преди Световното първенство през лятото и настоява, че аржентинецът трябва да играе, за да може отборът му да постига успехи