ИЗВЪНРЕДНО: Станимир Стоилов поема отбор в Китай

ИЗВЪНРЕДНО: Станимир Стоилов поема отбор в Китай

Българинът води заключителни разговори с елитния Гуанджоу РФ

Доскорошният национален селекционер на Казахстан Станимир Стоилов е пред подпис с елитния китайски отбор Гуанджоу РФ, предаде БТА. Стоилов в момента е в Хонконг, където ще проведе заключителни разговори с управителното тяло на клуба от Гуанджоу.

Разговорите ще продължат ден или два, след което ще бъдат уточнени и детайлите. Най-вероятно Стоилов ще работи с традиционните си помощници, на които разчита от дълги години: Цанко Цветанов и Саид Ибраимов, а към тях е вероятно да бъде прибавен и наставникът на Арда Стамен Белчев.

За момента треньор на този отбор е сръбската легенда Драган Стойкович-Пикси, който обаче не се справя и резултатите му не са никак добри. През миналата година отборът завърши на 10-о място, а сега е на 11-а позиция само с 1 победа след шест изиграни кръга.

ФИФА отрече, че ще сменя Иран с Италия на Световното първенство

ФИФА няма планове да заменя националния отбор на Иран с този на Италия на предстоящото Световно първенство по футбол, въпреки официалното предложение, направено от специалния пратеник на американския президент Доналд Тръмп

Две от звездите на Бразилия не искат Неймар в националния отбор

Напрежението в съблекалнята на бразилския национален отбор ескалира

Тръмп моли ФИФА да смени Иран с Италия за Мондиала

Американският президент Доналд Тръмп е изпратил специален пратеник, който е поискал от ФИФА да замени отбора на Иран с този на Италия на предстоящото Световно първенство по футбол в САЩ, Канада и Мексико

Ботафого със забрана от ФИФА заради дълг към Лудогорец

Бразилският гранд Ботафого получи забрана от ФИФА да прави трансфери и да картотекира нови футболисти заради дълг към Лудогорец за нападателя Руан Круз, съобщава авторитетната медия в страната "Глобо".

Световен шампион донесе триумфа на Бока Хуниорс триумфа в Суперкласико

“Генуезците” спечелиха с 1:0 на “Монументал”

Меси поведе Интер Маями към победа в МЛС (ВИДЕО)

Аржентинецът вкара два гола за успеха над Колорадо Рапидс