Динамо Б застава на пътя на Левски

Динамо Б застава на пътя на Левски

Двата клуба в битка за футболист на Ботошани

Динамо Букурещ ще се опита да измъкне под носа на Левски една от трансферните му цели. Това стана ясно от изява на Мирча Редник пред медиите отвъд Дунав.
 
Треньорът обяви, че иска на „Щефан Чел Маре" да бъде привлечен Диего Фабрини от Ботошани. „Сините" също го желаят. За това потвърди Павел Колев. Италианецът е сред най-добре представящите се играчи в румънското първенство. Освен от Левски интерес към него имало и от азиатски тимове.
 
„Искам го. Признавам ви за първи път, че неговото име бе обсъждано пред ръководството на отбора. Доста неща се говорят в момента, но ще видим какво ще се случи. Той обаче е от футболистите, които наистина правят разликата между отборите.
 
В последно време много играчи ги е страх да идват в Стяуа или Динамо. Причината за това е страх от провал, Фабрини обаче е опитен футболист и няма да се притесни. Той е добро решение, а освен това трябва да укрепим отбора", коментира Редник.

 

Охене остава в Левски до края на сезона

Договорът на халфа изтича през лятото

Загорчич: Искахме промени, но те не се случваха

"Оставям доста приятели и много спомени и незабравими моменти", каза вече бившият треньор на Славия

Левски търси начин за раздяла с двама

"Сините" искат да се отърват от Фабио Лима и Патрик Мислович

ЦСКА праща скаут във Франция

Представителят на клуба ще гледа мачове от Лига 2, като акцент ще са няколко играчи, които вече са хванали окото на селекционерите в клуба

Левски напира за двама от ПСВ Айндховен

"Сините" си харесаха дуо от дубъла на "филипсите"

Георги Иванов получи подарък от Испания

Президентът на БФС се срещна със своя колега

Котев: Нямаше амплитуди в играта

“Бяхме в много тежка ситуация след мача с Турция", каза техническият директор на националния отбор

Десподов: Всеки футболист би се обидил от думите, че няма как да се гордеят с нас (ВИДЕО)

Капитанът на националния отбор на България – Кирил Десподов, беше разочарован след поражението с 0:4 от Испания

Илия Груев: Това е реалността (ВИДЕО)

Полузащитникът на националния отбор на България - Илия Груев, говори след поражението с 0:4 от Испания на „Хосе Сория“ във Валядолид в световна квалификация