Нова победа на Аоияма в Нагоя

Нова победа на Аоияма в Нагоя

Българинът е с актив от седем успеха и шест поражения

Даниел Иванов-Аоияма постигна седма победа в 13-ия ден на Големия летен турнир в Нагоя. Българският сумист се наложи над маегашира-1 Aсанояма с техниката хатакикоми и продължава напред с баланс от 7-6.
 
Утре в предпоследния ден на турнира българинът ще се изправи срещу друг борец с ранг маегашира - Шиманоуми, който е със същия баланс от 7 победи и 6 поражения.
 
Първо поражение инкасира на турнира Великия шампион Какурю, който падна от Томокадзе и продължава с баланс 12-1 победи. Хакухо, другият Велик шампион, се наложи над Миогирю и също има 12 победи и 1 поражение.
 

 

Рони О'Съливан постави нов рекорд за най-висока точкова серия в историята на снукъра

50-годишният англичанин направи постижението в първия фрейм при победата си с 5:0 срещу уелсеца Райън Дей

След жалба от ЦСКА: Комисията за защита от дискриминация повика Станка Златева

Комисията за защита от дискриминация ще изслуша президента на федерацията по борба Станка Златева.

България е сред лидерите в „Гимнастика за всички“

Мексико Сити е домакин на дискусионен форум по „Гимнастика за всички“, организиран от Световната гимнастика - едно от най-значимите събития за развитието и популяризирането на дисциплината в световен мащаб, съобщават от БФХГ.

Илиян Стойнов с втора победа в Полша

Националът Илиян Стойнов записа втора поредна победа в квалификациите на единично на международния турнир по бадминтон "International Challenge" в полския град Лодз.

Де го чукаш, де се пуса! Холанд инвестира в шахмата

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд ще инвестира средства в новата шахматна верига Total Chess World Championship Tour.

Новите покани към националите по борба са със старото съдържание

Това заяви изпълнителният директор на ЦСКА Димчо Димчев