Първо в NOVSPORT: Гриша Ганчев удари по масата, взима спешни мерки в ЦСКА

Първо в NOVSPORT: Гриша Ганчев удари по масата, взима спешни мерки в ЦСКА

Собственикът на "червените" иска отборът да тръгне незабавно нагоре

Слабата форма на ЦСКА не остави безучастен собственика Гриша Ганчев и той набеляза спешни мерки, научи NOVSPORT. Бизнесменът е меко казано бесен от представянето на отбора в последната седмица, като поражението с 1:3 от Черно море е преляло чашата. Той е заявил пред най-близкото си обкръжение, че утре ще има извънредна сбирка и съответните решения.

Очаква се Ганчев да официализира Люпко Петрович като старши-треньор на отбора, макар да съществува минимален шанс това да се случи с Добри Митов. Със сигурност ще бъде изхвърлен Милош Крушчич, водещ се като "анализатор" в отбора. Той постоянно даваше указания от тъчлинията по време на злополучните мачове с Етър, Титоград и Черно море.

Почти сигурно ЦСКА ще се раздели с един или двама футболисти, като през следващата седмица се очаква и привличането на "пожар" на поне две нови попълнения със солидни визитки.

При всички положения Гриша Ганчев е готов на всичко, за да вдигне отбора на крака и да отговори на желанията и очакванията на милионите фенове на ЦСКА.
 

Последната тренировка на националите в Джакарта премина под проливен дъжд

Утре следобед срещаме домакина Индонезия

Лудогорец надви румънци в контрола с два обрата

Текпетей и Винисиус Ногейра вкараха за “орлите”

Вкарал гол за Индонезия в първия мач се контузи за срещата с България

Съперниците ни направиха рокада в състава си ден преди двубоя

Ясен Петров подходи с оптимизъм за оцеляването в елита на Добруджа

Специалистът пое тима от Добрич през зимата

Бетис следи изявите на капитана на ЦСКА 1948

Защитникът има 23 мача с червения екип през този сезон

Делегатът на ФИФА лично занесъл топката на Николов след хеттрика

Дежурният делегат от Уругвай, който Световната федерация (ФИФА) е изпратила на мача България – Соломонови острови в първия кръг на турнира „FIFA Series 2026” в Индонезия, лично е занесъл топката, с която се игра на българския нападател Владимир Николов, призна учуден самият той.